{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425741

در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛

رییس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی از افزایش دو برابرى عرضه میوه در میادین میوه‌و‌تره‌بار خبر داد و گفت: با افزایش عرضه، قیمت میوه ارزان خواهد شد.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانى؛ مصطفى دارایى نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت میوه تنظیم بازار شب عید بیان کرد: خوشبختانه تولید میوه نسبت به سال‌های گذشته دو برابر بیشتر شده و به این ترتیب عرضه هم افزایش خواهد یافت.

او همچنین از آغاز توزیع سیب و پرتقال تنظیم بازار شب عید از شب گذشته با نرخ مصوب خبر داد و گفت: نرخ مصوب سیب و پرتقال شب عید شش هزار تومان است که البته نرخ میوه‌های تنظیم بازار شب عید عادلانه نیست زیرا قیمت میوه در میادین کمتر از این رقم است و توزیع با این نرخ منجر به گرانی می‌شود.

دارایى نژاد با تاکید بر اینکه مردم نگران تامین میوه شب عید خود نباشند خاطرنشان کرد: میدان‌مرکزی میوه و تره بار از ابتدا تا پایان تعطیلات عید به جز روز اول فروردین باز است.

او همچنین با اشاره به تاثیر جو روانى کرونا بر بازار میوه اظهار کرد: طى چند روز گذشته انتشار خبر قرنطینه شدن تهران منجر به رشد بهاى میوه شد که با افزایش عرضه، قیمت‌ها نیز ارزان خواهد شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری