۸ فوتبالیست پردرآمد دنیا در عربستان! + عکس

لیست ۱۰ فوتبالیست پردرآمد دنیا با ریخت و پاش عجیب سعودی‌ها و انتقال نیمار به عربستان بروزرسانی شد.

۸ فوتبالیست پردرآمد دنیا در عربستان! + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، با انتقال نیمار جونیور ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به الهلال لیست پردرآمدترین فوتبالیست‌های دنیا به روزرسانی شده و کاپیتان برزیل با دستمزد نجومی در عربستان به رده سوم دنیا صعود کرد.

کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی با انتقال به النصر همچنان با درآمد سالیانه ۲۰۰ میلیون یورو پردرآمدترین فوتبالیست تاریخ به شمار می‌آید.

کریم بنزما ستاره سابق رئال مادرید و دارنده توپ طلای بهترین بازیکن دنیا در سال ۲۰۲۲ هم با انتقال به الاتحاد با دستمزد سالیانه ۲۰۰ میلیون یورو با آپشن‌ها در رده دوم قرار دارد.

نیمار جونیور با دستمزد سالیانه ۱۰۰ میلیون یورو در الهلال در کنار انگولو کانته ستاره سابق چلسی در الاتحاد عربستان در رده سوم پردرآمدترین‌ها ایستاد. البته در قرارداد نیمار بندهای پاداش نجومی وجود دارد که باعث می شود در آینده دستمزد او بالاتر از کانته شود.

امباپه ستاره پاریس با دستمزد سالیانه ۷۰ میلیون یورویی در رده پنجم قرار گرفت. لیونل مسی با دستمزد سالیانه ۴۵ میلیون یورویی در اینتر میامی آمریکا در رده ششم ایستاد.

سادیو مانه در النصر، هندرسون در الاتفاق، ریاض محرز در الاهلی و کولیبالی در الهلال به ترتیب در رده‌های هفتم تا دهم پردرآمدترین فوتبالیست‌های دنیا قرار گرفتند.

ریخت و پاش‌های عجیب سعودی‌ها زمینه ساز تغییرات گسترده در فهرست بازیکنان پردرآمدترین جهان شده است.

18142588_629

 

ارسال نظر
ارسال نظر