کد خبر 581271
انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

تیم ملی فوتبال ایران با چند تغییر مقابل سوریه

ایجاد یک یا چند تغییر در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل سوریه نسبت به آخرین دیدار ملی پوشان قطعی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال ایران در ادامه مسابقات گروهی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، غروب سه شنبه در اردن به مصاف سوریه می‌برد. ملی‌پوشان کشورمان در دیدار قبلی خود مقابل لبنان در حالی به پیروزی رسیدند که تا دقیقه ۹۱ با یک گل از میزبان خود عقب بودند و در ۵ دقیقه اوقات تلف شده دو بار موفق به گلزنی شدند تا دشوار ترین پیروزی خود را در این مسابقات به دست آورند

فارغ از نتیجه که با پیروزی ایران مقابل لبنان همراه بود، کیفیت بازی تیم ملی در این دیدار با انتقادهای فراوانی مواجه شد و حتی گستره این انتقادات به بازیکنان تیم ملی هم رسید.

اسکوچیچ که همچنان مهدی طارمی را به دلایل انضباطی در اختیار ندارد، برای این بازی علیرضا جهانبخش را نیز به دلیل محرومیت در اختیار ندارد تا اسکوچیچ ناچار به ایجاد تغییر یا تغییراتی نسبت به دیدار قبلی مقابل لبنان شود؛ ضمن اینکه احتمال اینکه سامان قدوس هم بار دیگر از ترکیب اصلی ملی‌پوشان خارج شود وجود دارد.

اللهیار صیادمنش، کاوه رضایی، احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد بازیکنانی هستند احتمال حضورشان در ترکیب اصلی مقابل سوریه وجود دارد بعید نیست یک یا دو نفر از این بازیکنان در لیست ۱۱ نفره تیم ملی برای دیدار مقابل سوریه به کار گرفته شوند.

همچنین با توجه به شرایط علیرضا بیرانوند این احتمال وجود دارد اسکوچیچ در این بازی از امیر عابدزاده در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند.

دیدار تیم‌های ایران و سوریه از ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه شنبه به وقت تهران در کشور اردن آغاز می‌شود.

ارسال نظر