تست بینایی؛ چند گوزن در تصویر می بینید؟

تست بینایی، یک توهم بصری است که توسط سیستم بینایی ایجاد می‌شود. این خطاهای دید اشکال زیادی دارند. طبقه بندی آنها دشوار است زیرا علت اصلی اغلب مشخص نیست، این بار یک توهم نوری جدید که بینایی شما را به چالش کشیده می شود.

تست بینایی؛ چند گوزن در تصویر می بینید؟

به گزارش اقتصادآنلاین، تست های بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.  امروزه آزمون ها و توهمات نوری شبکه های اجتماعی را فراگرفته است. توهمات نوری به این دلیل رخ می دهند که مغز چیزی را درک می کند که انتظار دارد وجود داشته باشد. این به خاطر هوش مغز است. بله درست است، گاهی اوقات باهوش بودن باعث ایجاد توهمات نوری نیز می شود.

تست های بینایی شما را به چالش می کشند تا حیوان، شی یا جسم استتار یافته ای را در زمان مشخص شده پیدا کنید. در عین حال نباید فراموش کرد که این چالش ها برای رشد ذهن نیز موثرند چون ذهن ما را خواسته یا ناخواسته وادار به فعالیت می کنند. 

تست بینایی گوزن ها

به تصویر نگاه کنید و بگویید چند گوزن در تصویر وجود دارد؟ اگر در کمتر از شش ثانیه تمام گوزن ها را پیدا کنید شما یک فرد تیزبین هستید

تست بینایی چند آهو

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حدس می زنیم تا حال آن را پیدا کرده اید. اگر نه، پاسخ را در اینجا ببینید

برای ما بنویسید که آیا توانستید بدون کمک گرفتن از پاسخ خودتان به تنهایی تست امروز را حل کنید؟ پیدا کردن آن برای شما چند ثانیه زمان برد؟

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۱

  در نگاه اول

 • سهراب
  ۰ ۰

  ۳عدد‌گورن

 • مسلم
  ۴ ۰

  دوتا

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ۲تا

 • فاطمه دلشاد
  ۰ ۰

  من تغیر بن سه تا گوزن دیدم

 • لیلی
  ۰ ۰

  من ۶۶ تا دیدم