کد خبر 431826

مدیرعامل شرکت همگامان مس:

اهداف بودجه سال۹۸ مطابق با برنامه محقق شد

به گفته علی‌نقی ابوالهادی‌ زاده شرکت همگامان مس در امور فنی مهندسی، امور رفاهی و امور فضای سبز، با کوله باری از دانش و تجربه چندین ساله، آماده ارائه این خدمات در گستره استان کرمان و حتی در جغرافیای پهناور ایران است و این مهم بدون حمایت و پشتیبانی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت‌ صنایع مس افق امکان‌پذیر نبود.

به گزارش اقتصادآنلاین، وی افزود: با اتکا به همین دانش و تجربه هم‌اکنون شرکت همگامان مس، از حیطه شرکت مس فراتر رفته و نظر دیگر کارفرمایان بزرگ منطقه را به خود جلب کرده است.

وی با بیان این‌که شرکت فنی مهندسی و خدماتی همگامان مس، با رتبه 4 هم‌اکنون دارای یکصد و بیست میلیارد ریال سرمایه، مشتمل بریکصد و بیست میلیون سهم هزار ریالی است اظهار داشت: شرکت همگامان مس در سال‌های گذشته با هدف انجام کلیه کارهای تأسیسات مکانیکی، برقی و ابزار دقیق، تغییر و راه‌اندازی ماشین‌آلات، انجام خدمات واحدهای تولیدی و غیر تولیدی، انجام کلیه خدمات رفاهی در ارتباط با مهمانسراها و رستوران‌ها، ایجاد و نگهداری فضای سبز در مجتمع‌های تولیدی شرکت مس تأسیس شد.

ابوالهادی‌زاده تأکید کرد: این مجموعه طی 15 سال گذشته همواره در تلاش بوده است که به‌صورت پویا و نظام‌مند، در توسعه و تعالی زیرساخت‌ها در صنعت مس کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری‌های نوین گام بردارد.

وی با بیان اینکه با یک برنامه‌ریزی دقیق اهداف بودجه‌ای سال گذشته را مطابق با برنامه محقق کردیم افزود: به دنبال این هستیم تا با شرکت در مناقصات شرکت مس و همچنین در سطح استان کرمان شاهد افزایش قراردادها قراردادهای این شرکت در سال جاری باشیم.

به گفته مدیرعامل شرکت همگامان مس یکی از اقدامات مهم این شرکت در سال گذشته بهبود ناوگان حمل‌ونقل شرکت مس از طریق واگذاری حداقل 70 درصد از ناوگان حمل‌ونقل شرکت به بخش خصوصی بود تا با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی شاهد ارتقای سطح حمل‌ونقل، افزایش سطح ایمنی و سرعت بخشی در انجام امور باشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری