کد خبر 574977

موج ششم کرونا بیخ گوش مازندران

عدم رعایت پروتکل های بهداشتی،عادی انگاری و برگزاری مراسم جشن و عزا و مسافرت های غیر ضرور سبب شده که مازندران هدف موج ششم کرونا قرار گیرد و افزایش بیماران کرونایی که تاکنون به ۴۱۳نفر رسیده اند نشان از آن دارد که اگر مردم رعایت نکنند این استان وارد مدار قرمز خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، سید عباس موسوی رییس   این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۹ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۷۰ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۳۱۷ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۶۸ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۹۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ بیمار جدید بستری و ۱۳ بیمار هم ترخیص شدند و  ۱۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 در حال حاضر ۴۱۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

ارسال نظر