{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 405643

فرماندار شهرستان پردیس گفت: انتشار اخبار در حوزه مسکن پردیس از حساسیت بالایی برخوردار است و توصیه می‌شود، مسئولان درباره اخبار مربوط به این حوزه با تکیه بر مستندات با رسانه ها مصاحبه کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، عبدالعظیم رضایی اظهار داشت: انتشار برخی از اخبار موجب بروز آشفتگی و نابسامانی در بازار مسکن و سوء استفاده دلالان می شود.

وی  تاکید کرد: مسئولان مجموعه اداری و دولتی در این شهرستان به هیچ عنوان بدون ارائه مستندات و بر پایه حدس و گمان یا شنیده ها با رسانه‌های خبری مصاحبه نکنند و در مواقع لزوم از منابع معتبر و موثق برای ارائه اعداد و ارقام استفاده کنند.

فرماندار شهرستان پردیس با بیان اینکه خرید و فروش برگه ثبت نام اولیه مسکن ملی حتی با ارائه کد رهگیری به هیچ عنوان امکانپذیر و قانونی نیست، اظهار داشت:معامله یک برگه پرینت شده ثبت نام غیر قطعی در پردیس بدون هیچ امتیازی تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان نامعقول و دور از واقعیت است.

گفتنی است، در طرح اقدام ملی در سطح کشور ۴۰۰ هزار واحد تعیین شده است و از این تعداد  ۲۰۰ هزار واحد سهمیه شهرهای جدید در سطح کشور، ۱۰۰ هزار واحد در اختیار بنیاد مسکن و ۱۰۰ هزار واحد در حوزه سازمان ملی است و از سهمیه ۲۰۰ هزار واحد در حوزه شهرهای جدید،  ۱۹ هزار واحد در مجموعه تعهد شرکت عمران شهر جدید پردیس قرار گرفته است.

در حدود ۳ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن پردیس ثبت نام کردند و خرید و فروش برگه  ثبت نام  توسط دلالان سبب بروز مشکلاتی شده است.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری