کد خبر 492214

رییس کمیسیون اجتماعی تشریح کرد؛

نحوه افزایش ۲۵درصدی حقوق سال بعد کارمندان

عیسی زاده در توضیح افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰، گفت: حقوق سال بعد کارمندان براساس تورم افزایش داشته است و بحث افزایش پلکانی مطرح نیست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «مهدی عیسی زاده» در نشست علنی چهارشنبه در تذکر شفاهی با اشاره به افزایش حقوق کارکنان دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰، گفت: درباره افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت، کمیسیون اجتماعی مصوبه ای داشته است.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم اظهار کرد: براساس مصوبه کمیسیون اجتماعی، حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۰ براساس تورم ۲۵ درصد افزایش داشته است  و بحث افزایش پلکانی مطرح نیست.

در ادامه   «محمدرضا احمدی» نماینده رشت در تذکری دیگر خطاب به مسوولان اجرایی، گفت: آمریکا و دولت استکباری بارها نشان دادند که به هیچ پیمان و قانون بین‌المللی پایبند نیستند و نمی‌توان به آنها اعتماد کرد. بنابراین توصیه می‌کنم به فکر بازگشت به برجام نباشید.

همچنین «رضا حاجی‌پور» در تذکر شفاهی دیگر،  اظهار کرد: بودجه کل کشور، برنامه یک ساله کشور و مردم است که باید از دقت و استحکام برخوردار باشد. انتظار می‌رود دولت به جای مقابله یا تفسیر به رای، رویکرد همکاری با مجلس شورای اسلامی برای اصلاح بودجه را اتخاذ کند.

نماینده آمل بیان کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهانه تامین میوه شب عید در نامه‌ای از معاون اول رییس جمهوری خواستار صادرات نکردن مرکبات شد که این امر موجب از بین رفتن محصولات باغداران می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • فهیمه
  ۱ ۰

  بی خبران از خدا هستید شما با این حقوق یه روز زندگی میکنید الهی خیر نبینید شما هم مثل ما به چه کنم بیفتید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  حالا خود دانید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقای عیسی زاده . دوباره ۳ میلیون برای لشکری ها در نظر بگیرید به ۳۰۰ یا ۵۰۰ تومنم بدین له قشر کارگر و بقیه
  همون بازنشسته ها و مستمری بگیران