کد خبر 489627

در نشست با نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس؛

سردار اشتری: بودجه مرزبانی باید ۷۰ درصد افزایش یابد

فرمانده ناجا با اشاره به نشست با نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در این جلسه بر افزایش اعتبارات نیروی انتظامی به ویژه در بخش معیشت کارکنان، تجهیزات، ابنیه و بودجه مرزبانی تاکید شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی امروز (یکشنبه، 23 آذر) در حاشیه نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توضیح این جلسه، گفت: در جلسه امروز پیرامون ارتقاء اعتبارات نیروی انتظامی و کسری‌های بودجه ناجا توضیحاتی مطرح شد، به ویژه در ارتباط با کمبود اعتبارات در حوزه تجهیزات نیروی انتظامی، ابنیه و معیشت کارکنان مطالبی را برای اعضای کمسیون تشریح کردیم.

وی افزود: نمایندگان درخواست ناجا را منطقی و بر اساس نیازمندی‌ها دانستند لذا بنا شد در کمیسیون تلفیق پیگیری کنند. با توجه به اینکه همکاران ناجا به صورت شبانه روز در اقصی نقاط کشور در حال خدمت رسانی هستند و باید از حداقل امکانات برخوردار باشند، در این جلسه بر موضوع معیشت تاکید ویژه‌ای شد.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: در حوزه مرزبانی نیز مشکلاتی داریم، بودجه مرزبانی باید حداقل 70 درصد افزایش داشته باشد. امیدواریم با همت و تلاش نمایندگان مجلس در این مسیر شاهد گشایش هایی باشیم و منابع این حوزه افزایش یابد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر