کد خبر 481205

در هفته پیش رو؛

۷ وزیر روحانی به مجلس می‌روند

وزیران صنعت،معدن و تجارت، آموزش و پرورش، نفت، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات و کشور، هفته آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان عضو کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، به بهارستان می‌روند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  ایرنا، بر اساس برنامه هفتگی اعلام شده مجلس شورای اسلامی، در هفته پیش رو وزیران صنعت، معدن و تجارت، آموزش و پرورش، نیرو، نفت، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات و کشور، هفته آینده برای بررسی مسائل حوزه های اختصاصی وزارتخانه های تحت مدیریت و پاسخ به سوالات نمایندگان عضو کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، به بهارستان می‌روند.

بر این اساس، «علیرضا رزم‌حسینی» وزیر صنعت، معدن و تجارت، هفته آینده برای بررسی وضعیت قیمت و عرضه و توزیع مصالح ساختمانی به «کمیسیون عمران» مجلس می‌رود.

«کمیسیون آموزش، تحقیقات‌وفناوری» مجلس از «محسن حاجی میرزایی» وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوال ۱۱ نماینده عضو کمیسیون دعوت کرده است که وزیر روز سه شنبه ۲۷ آبان برای پاسخ به نمایندگان کمیسیون به مجلس می‌رود.

همچنین سه‌شنبه هفته آینده «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت برای پاسخ به سوال ۴ نماینده و «رضا اردکانیان» وزیر نیرو برای پاسخ به سوال ۲ نماینده به «کمیسیون اجتماعی» مجلس می‌روند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر