کد خبر 473027

یک نماینده مجلس خبر داد؛

ورود مجلس به ماجرای افزایش ۱۵۵درصدی قیمت بلیت هواپیما

عضو کمیسیون عمران مجلس، از ورود این کمیسیون به پرونده افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: به نظر من نرخنامه جدید پروازهای هوایی غیرواقعی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، اقبال شاکری در واکنش به افزایش ۱۵۵ درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی، گفت: قطعاً این اقدام به هیچ وجه قابل پذیرش نیست، زیرا مردم توان پرداخت چنین هزینه‌هایی برای خرید بلیط هواپیما را ندارند.

در این زمینه بخوانید

سفر در کدام مسیرهای هوایی گران‌تر می‌شود؟

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افزایش ناگهانی و بدون برنامه قیمت‌ها، فشار سنگینی به مردم و مسافران وارد می‌کند و قطعاً این رویکرد موجب کاهش استقبال مردم برای استفاده از پروازهای هوایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه نرخنامه جدید حمل و نقل هوایی متناسب با هزینه‌های مصرفی ایرلاین‌ها نیست، افزود: من بعد از اعلام نرخ‌نامه جدید، دلایل افزایش قیمت‌ها و تناسب این مسائل با میزان هزینه‌ها را بررسی کردم، حتی با چندین کارشناس و مسئول مرتبط نیز در این رابطه صحبت کردم، از این رو به نظر می‌رسد که نرخ‌های اعلامی به هیچ وجه واقعی نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس، از ورود این کمیسیون به پرونده افزایش قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: قطعاً در نشست هفته آینده این کمیسیون، مسئله افزایش ناگهانی و چشمگیر قیمت پروازهای هوایی با حضور مسئولان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر