کد خبر 430738

تذکر به وزیر اقتصاد به دلیل ابتلای ۳۰۰۰کارمند بانک به کرونا

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی به فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به خاطر عدم رعایت قانون در ارائه خدمات بانکی تذکر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی به فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به خاطر عدم رعایت قانون در ارائه خدمات بانکی به صورت غیر حضوری به مردم در شرایط خاص کنونی و ابتلای حدود 3 هزار نفر کارمند بانک به دنبال این موضوع به بیماری کرونا و جان باختن 42 نفر از آنها بر اثر این بیماری تذکر داد.

متن کامل تذکر نماینده شاهین شهر به وزیر امور اقتصادی  و دارایی به شرح زیر است:

خلاصه تذکر: عدم اجرای بند 3 ماده 37 قانون مدیریت خدمات کشوری در وزارت تحت امر جنابعالی مبنی بر حذف مراجعه حضوری مردم و ارائه خدمات به آنها به صورت الکترونیک باعث ابتلای بیش از 3 هزار کارمند شریف بانک به ویروس کرونا  متأسفانه فوت 42 نفر از آنها گردید.

شرح تذکر:

جناب آقای وزیر!

به موجب بند 3 ماده 37 قانون مدیریت خدمات کشوری، وزارتخانه متبوع شما موظف بوده است مراجعه حضوری مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حذف و خدمات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت الکترونیکی ارائه نماید.

متأسفانه عدم اجرای این قانون، در شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا باعث ابتلای بیش از سه هزار کارمند شریف بانک به بیماری کووید 19 و فوت دردناک 42 نفر از مبتلایان گردید.

لازم است پیگیری نمایید با توجه به ضرورت‌های جدید و به منظور جلوگیری از اخلال در زندگی مردم و حفظ سلامت کارکنان عزیز شبکه بانکی کشور هر چه سریع‌تر نسبت به اجرای قانون، اقدام و با متخلفان برخورد شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر