کد خبر 455503

پنج شاهین «جشنواره تبلیغات ایران» بر شانه ایرانسل نشست

ایرانسل، نخستین ارائه ‌دهنده شبکه نسل پنج تلفن همراه در ایران، در عصر پنجمین روز از پنجمین ماه سال، پنج شاهین را از پنجمین دوره «جشنواره تبلیغات ایران» به دست آورد.

به گزارش اقتصادآنلاین، عصر روزگذشته( یکشنبه 5 مرداد ماه 1399،) پنجمین دوره «جشنواره تبلیغات ایران»، با حضور بزرگان عرصه تبلیغات، از جمله دکتر محمود دهقان و احمد حسینی آرام و نیز مدیران ارشد دولتی و فعالان روابط عمومی و تبلیغات سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار شد و ایرانسل پنج نشان شاهین این جشنواره، از جمله رتبه نخست و نشان «شاهین طلایی» در سه بخش مسولیت اجتماعی، تبلیغات دیجیتال و پوستر تبلیغاتی و نیز شاهین نقره‌ای بخش تیزر تلویزیونی و شاهین برنزی بخش آگهی رادیویی را دریافت کرد.

در این مراسم که با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت آنلاین برگزار شد، ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، شاهین طلایی بخش ویژه «مسولیت اجتماعی شرکتی» را به همراه شرکت ایران خودرو از آن خود کرد. در این بخش، رتبه‌های دوم و سوم، به ترتیب به شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، تعلق گرفت.

ایرانسل، همچنین در بخش تبلیغات دیجیتال-ویدئوی تبلیغاتی (به خاطر ویدیوی یلدا) و طراحی تبلیغاتی و معماری گرافیکی-پوستر (کمپین گیگ می‌باره) نیز موفق به دریافت رتبه نخست جشنواره و نشان شاهین طلایی شد.

علاوه بر این ، در بخش تبلیغات دیداری و شنیداری-تیزر تلویزیونی، رتبه دوم (نشان شاهین نقره‌ای) و در بخش تبلیغات دیداری و شنیداری-آنونس (آگهی رادیویی) نیز ایرانسل رتبه سوم (نشان شاهین برنزی) را از آن خود کرد.

پنجمین دوره «جشنواره تبلیغات ایران»، با هدف معرفی و تقدیر از فعالان برتر عرصه تبلیغات، به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت آنلاین برگزار شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری