کد خبر 345584

واتس‌آپ تجاری برای همه!

نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ تجاری برای تمامی کاربران در همه کشورهای جهان قابل دسترسی قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، واتس اپ که یکی از بزرگترین اپلیکیشن های پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، سال گذشته بود که تصمیم گرفت نسخه تجاری خود را نیز برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بزرگ و تسهیل ارتباطات آنها با مشتریان خود، منتشر و ارائه کند.

این اپلیکیشن ابتدا تنها در برخی از کشورهای جهان در دسترس کاربران iOS قرار گرفت، حالا تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت theverge ، نشان می‌دهد که از این پس کاربران تمامی کشورهای جهان قادر خواهند بود به آن دسترسی داشته و از خدمات و سرویس‌های آن بهره مند شوند.

این اپلیکیشن که ماه گذشته برای نسخه iOS منتشر شد، نزدیک یک سال است که برای کاربران اندرویدی قابل دسترسی و استفاده قرار گرفته است که البته برای تعداد محدودی از کشورهای جهان ارائه شده است.

برخلاف اپلیکیشن اصلی واتس اپ، نسخه تجاری آن این امکان را به صاحبان کسب و کار می‌دهد تا جزئیات شرکت خود، آدرس پست الکترونیک و همچنین آدرس پستی و موقعیت مکانی و جغرافیایی خود را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهند و بدین ترتیب با کاربران خود بیشتر و بهتر در ارتباط باشند.

هم اکنون واتس اپ بیزینس یا واتس اپ تجاری در کشورهای برزیل، آلمان، اندونزی، هند، مکزیک، انگلستان و ایالات متحده آمریکا در دسترس کاربران قرار دارد و در هفته آینده نیز قرار است برای همه کاربران در سراسر کشورهای جهان منتشر و ارائه شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر