کد خبر 573477

رییس جمهوری روز جمعه به اردبیل سفر می‌ کند

استاندار اردبیل اعلام کرد که رییس جمهوری در هشتمین سفر استانی خود روز جمعه سفر یک روزه به این استان خواهد داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سید حامد عاملی چهارشنبه شب افزود: در این سفر رییس جمهوری از برخی پروژه‌های عمرانی استان بازدید کرده و دیداری با نمایندگان اقشار مختلف مردم خواهد داشت.

وی بیان کرد: جلسه شورای اداری استان اردبیل نیز با حضور رییس جمهوری برگزار شده و وزرای اعزامی به شهرستان‌های مختلف استان گزارش خود را از مسایل و مشکلات مناطق مورد بازدید خود ارایه خواهند کرد.

وی اظهار کرد: در این سفر تلاش می شود تا مطالبه‌های استان در بخش راه، راه آهن، کشاورزی، آب و دیگر طرح‌های اقتصادی و عمرای مهم  طرح شده و تصمیم های مقتضی از سوی هیات دولت برای تسریع در اجرا و تکمیل آنها برداشته شود.

  قرار است در این سفر هشت تن از وزرا و معاونین رییس جمهوری در شهرستان‌های مختلف استان حضور یافته و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گیرند.

بر همین اساس قرار است روزهای پنجشنبه و جمعه وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شهرستان‌های سرعین و نیر، وزیر راه و شهرسازی در شهرستان‌های اردبیل و نمین، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان اصلاندوز مغان، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان پارس‌آباد، وزیر نیرو در شهرستان‌های خلخال و کوثر، وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در شهرستان گرمی و انگوت، وزیر اقتصاد در شهرستان بیله‌سوار و معاون توسعه روستایی رییس جمهوری در شهرستان مشگین شهر حضور یابند.

ارسال نظر