کد خبر 521247

سخنگوی وزارت بهداشت مطرح کرد؛

درخواست معرفی شهرداران اهواز و آبادان به مراجع قانونی

سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به تخلف شهردار اهواز و آبادان به دلیل استفاده از واکسن پاکبان ها گفت: درخواست وزارت بهداشت این است که این افراد به مراجع قانونی معرفی شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس ؛ سیده سیما سادات لاری عصر امروز در اهواز، در رابطه با تخلف شهرداران اهواز و آبادان در استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان، اظهار کرد: درخواست وزارت بهداشت این است که این افراد به مراجع قانونی معرفی شوند.

معاون فرهنگی و سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ادعای این افراد مبنی بر تزریق واکسن کرونا جهت ترغیب پاکبانان نیز کاملا بی اساس است، زیرا اگر این افراد تمایلی به ترغیب پاکبانان داشتند، تزریق واکسن را در مقابل دوربین و رسانه‌ها انجام میدادند نه اینکه  به طور مخفیانه انجام شود.

وی تصریح کرد:واکسیناسیون کرونا باید بر اساس اولویت‌های اعلام شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود.

سادات لاری تاکید کرد: در این زمینه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه واکسیناسیون در این شهر را صادر کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    هیچ نهادی ناسالم تر از شهرداری ها نیست.خون مردمو تو شیشه کردن و به هیچ نهادی هم پاسخ گو نیستند.اینا که به سهمیه ی واکسن یه عده کارگر بدبخت رحم نمیکنن چجوری میخوان به مردم و بیت المال رحم کنن

  • ناشناس
    ۱ ۰

    فاجعه است، بعضی مسئولان کشور به اندازه یک واکسن قابل اعتماد نیستند، این ها را از کجا پیدا می کنند؟!!!