کد خبر 510072

آزمون کتبی جبرانی اصلح ۱۲ اسفند برگزار می‌شود

خبر مهم برای معلمان متقاضی آزمون اصلح

مسئول برگزار کننده آزمون اصلح از برگزاری آزمون کتبی جبرانی اصلح در روز سه شنبه ۱۲ اسفند امسال خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، رضا کچوئیان مسئول برگزار کننده آزمون اصلح از برگزاری آزمون کتبی جبرانی اصلح در روز سه شنبه 12 اسفند امسال خبر داد.

وی خطاب به مهارت آموزان مشمول این آزمون اعم از مهارت‌آموزان ورودی سال 98 و افراد باقیمانده از فرآیند ارزشیابی صلاحیت‌های حرفه‌ای سال‌های گذشته، تصریح کرد: ضروری است روز دوشنبه یازدهم اسفند ماه از ساعت 14 تا 19 با مراجعه به سایت آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به نشانی azmoon.cfu.ac.ir با وارد کردن کد ملی و شماره دانشجویی خود به عنوان کد کاربری و رمز عبور نسبت به درج اطلاعات اقدام کنند.

مسئول برگزار کننده آزمون اصلح تأکید کرد: مهارت آموزان پس از درج اطلاعات با دریافت فایل سه سناریوی آزمون و مطالعه و بررسی کامل آن، آمادگی لازم را به منظور پاسخگویی به سؤالات احتمالی ذیل سناریوها کسب خواهند کرد.

عضو هیأت رییسه دانشگاه فرهنگیان، مسئولیت مراجعه نکردن به سایت آزمون در زمان مقرر و انجام نشدن هریک از مراحل تست ورود و دریافت سناریوها را برعهده شخص مهارت‌آموز دانست و تصریح کرد: مهارت آموزان با دریافت این فایل و مطالعه و بررسی آن می‌توانند با تسلط کامل پاسخگوی سؤالات سناریو محور در آزمون کتبی جبرانی باشند.

این مقام مسئول، از اختصاص زمان مناسب برای مطالعه فایل مذکور سخن گفت و یادآور شد: در جلسه آزمون، قبل از ورود به بخش سؤالات مربوط به سناریوها، فرصتی مناسب برای مطالعه فایل اختصاصی، پیش بینی شده است. بنابراین حین پاسخگویی به سؤالات مربوط به هر سناریو، زمانی برای مراجعه به سناریوها در اختیار ندارند.

کچوئیان در ادامه اظهار داشت: چنانچه فرد یا افرادی موفق به ورود به سامانه آزمون نشوند باید از طریق ارسال پیام و یا تماس با شماره تلفن نماینده مرکز هوشمندسازی استان مربوطه، مراتب را پیگیری و از تماس با شماره تلفن‌های سازمان مرکزی خودداری کنند.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به فعال بودن سامانه آزمون از ساعت 2 بعد از ظهر فردا دوشنبه، گفت: فرایند آزمون، صبح روز سه شنبه ساعت 9 صبح آغاز می‌شود. بنابراین مهارت آموزان پس از اطمینان از ورود نهایی به سایت می‌توانند وارد سامانه آزمون شوند.

مسئول برگزار کننده آزمون جبرانی اصلح تأکید کرد: اگر مهارت‌آموزان با تاخیر و پس از زمان آغاز بخش نخست آزمون کتبی وارد سامانه شوند، زمان مورد نظر ذخیره نشده و تغییری در زمان بسته ‌شدن آن بخش از آزمون هم صورت نخواهد گرفت.

 عضو هیأت رییسه دانشگاه فرهنگیان، یادآور شد: با توجه به این که 5 دقیقه پس از شروع هر بخش آزمون کتبی، امکان ورود مهارت‌آموزان به سامانه وجود نخواهد داشت، الزامی است شرکت کنندگان در آزمون روز قبل از برگزاری آزمون، از تمهیدات پیش بینی شده برای ورود با کیفیت به جلسه آزمون، اطمینان کامل را کسب و در آغازین صبح روز سه شنبه نیز پس از اطمینان از اتصال به سامانه آزمون به هنگام شروع آزمون وارد سامانه شوند.

کچوئیان، تصریح کرد: با اقدامات و تمهیدات از قبل تعیین شده بدیهی است، مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان در قبال نحوه ورود و کیفیت اتصال اینترنتی مهارت‌آموزان و تأخیر در ورود به سایت، عهده دار هیچ گونه مسئولیتی نخواهد بود.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، در پایان با اشاره به محرمانه بودن سؤالات آزمون کتبی ارزشیابی صلاحیت‌ های حرفه ‌ای و تهیه شدن این سؤالات با هزینه وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان، تأکید کرد: در اختیار قرار دادن این سؤالات از طریق سامانه مجازی آزمون، صرفا برای پاسخگویی شخص مهارت‌آموز است. بنابراین هر گونه نشر کلی و جزئی سؤالات، حتی در حد یک سؤال و در گروه ‌های کوچک، به منزله جرم تلقی و علاوه بر سلب حقوق ذکر شده، علیه فرد خاطی اقدامات قضائی لازم نیز انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محبوبه
  ۰ ۰

  این چه اطلاع رسانی است
  این پیام ساعت ۱۵٫۱۱ دقیقه روی خبرگزاری قرار گرفته همکاران چطوری اطلاع و اقدام لازم رو انجام بدن بهتر نبود دو روز زودتر این کار رو می کردین یا اینکه می خاین کسی اطلاع پیدا نکنه پایمال کردن حق دیگران رو چطوری جبران می‌کنید

 • پارنیسا
  ۰ ۰

  سلام. منظور تو نو نمیدانم ولی میگم که مدرسه باز بشه دیگه توی برنامه نمیتونم به خدا تورا به امام رضا باز کنید مدرسه را کلاس ششم را