کد خبر 504322

رییس پلیس راه مازندران اعلام کرد؛

انسداد روزانه محور کندوان

رییس پلیس راه مازندران گفت: از آغاز اعمال محدودیت‌های کرونایی یعنی از یکم آذر ماه امسال تاکنون بیش از ۸۷هزار خودرو برگشت و ۴۳هزار خودرو جریمه شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا قدمی درباره وضعیت جاده‌های مازندران با اشاره به بارش‌ها در محورهای شمال و لغزندگی محورهای کوهستانی استان مازندران، اظهار کرد: احتمال ریزش و رانش معمولا بعد از ایام بارندگی بالا است که باید در این زمینه رانندگان به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس توجه کنند.
رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی از روز شنبه در محورهای شمال تشدید می‌شود، گفت: بحث اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی خودروها در دستور کار قرار دارد.

این مسئول یادآور شد: از آغاز اعمال محدودیت‌های کرونایی یعنی از یکم آذر ماه امسال تاکنون بیش از ۸۷ هزار خودرو برگشت و ۴۳ هزار خودرو جریمه شدند.

قدمی با اشاره به انسداد روزانه محور کندوان، بیان کرد: محور کندوان از ساعت ۸ تا ۱۷ روزهای یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته مسدود می‌شود و سوادکوه و هراز به‌عنوان محورهای جایگزین برای تردد اعلام شدند.

وی با هشدار نسبت به پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال، خاطرنشان کرد: لازم است رانندگان توصیه‌ها و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر