کد خبر 478772

رییس پلیس راه شرق استان تهران خبر داد؛

کاهش تردد در شرق تهران

رییس پلیس راه شرق استان تهران از کاهش تردد در محورهای مواصلاتی شرق این استان خبر داد و گفت: این محدودیت های کرونایی تا ساعت ۲۴ جمعه ادامه دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ ایرج کهریزی از تداوم اجرای طرح محدویت‌های تردد عبور و مرور وسایل نقلیه به استان تهران در این استان خبر داد و افزود: این طرح از ساعت ۱۲ دیروز دوشنبه اجرایی شده و تا ساعت ۲۴ روز جمعه تداوم خواهد داشت.

وی افزود: طبق این طرح خروج خودروهای شخصی با پلاک تهران از تهران و ورود پلاک غیر تهرانی شخصی به داخل استان تهران ممنوع است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران از اعمال قانون و برخورد قاطع با خودروهای متخلف خبر داد و گفت: این طرح در چهار نقطه از شرق استان تهران اعم از میدان امام رضا (ع) فیروزکوه، محور هراز بعد از پمپ بنزین مشاء، ورودی شهر شریف آباد و سه راهی چرمشهر ورامین اجرا می‌شود.

وی گفت: افرادی که به تذکرات همکاران من در خصوص محدودیت‌های تردد توجهی نداشته باشند، طبق قانون ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

کهریزی از همکاری مردم و رانندگان از این محدودیت‌ها قدردانی کرد و افزود: امروز و دیروز شاهد کاهش مشهود تردد در محورهای شرق استان تهران بودیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر