کد خبر 476687

توسط معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد؛

نحوه فعالیت دانشگاه‌ها در شهرهای با شرایط بحرانی

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نحوه فعالیت دانشگاه ها در هفته جاری که به دلیل شیوع ویروس کرونا در ۴۳ شهرستان از دوشنبه با محدودیت مواجه شده، را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شرایط پیگیری فعالیت های آموزشی در دانشگاه ها در هفته جاری که به دلیل شیوع ویروس کرونا در ۴۳ شهرستان از روز دوشنبه با محدودیت مواجه شده، را تشریح کرد و اظهارداشت: فعالیت ها به دو بخش آموزش های نظری و عملی تقسیم می شود.

وی توضیح داد: تمامی آموزش های در تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی به صورت کاملا الکترونیکی است و طبیعی است که در آموزش الکترونیکی محدودیتی ایجاد نمی شود.

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بخش هایی که نیازمند حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها است، گفت: در این مدت حضور در آزمایشگاه ها برای انجام کارهای پژوهشی به صورت محدود خواهد بود.

بر اساس اعلام کمیته‌های درمان و اجتماعی امنیتی در ۴۳ شهرستان بحرانی کشور که بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند، از روز دوشنبه به مدت یک هفته محدودیت‌های شدید اعمال می شود و در صورت لزوم در هفته بعد نیز این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر