کد خبر 462736

سازمان راهداری خبر داد؛

ترافیک سنگین در محورهای شمالی

بر اساس آخرین اطلاعیه سازمان راهداری ترافیک سنگین در محورهای شمالی وجود دارد و بر همین اساس محدودیت تردد چند ساعت زودتر یعنی از ساعت ۱۲ امروز اعمال و محور چالوس از جنوب به شمال یکطرفه شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، محدودیت تردد از امروز (پنجم شهریور) ساعت ۱۲ در استان مازندران محور چالوس(شمال به جنوب) اعمال شد. بر این اساس محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور فوق (از مرزن آباد) در ساعت ۱۲ تا اطلاع بعدی اجرا شد.

مرکز مدیریت راه های کشور درباره آخرین وضعیت محورهای اصلی طی ساعات گذشته اعلام کرد:در محور چالوس (جنوب به شمال) حد فاصل شهرستانک تا گچسر ترافیک سنگین و در محدوده های هریجان و پنجک ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

همچنین  در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های وانا، شاه زید و سه راهی چلاو ترافیک سنگین و در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

تردد روان در آزاد راه تهران ـ شمال

در ادامه اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور آمده است که تردد روان درآزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیرهای (رفت و برگشت) وجود دارد.

همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین نیز حدفاصل پل کلاک تا مهرویلا ترافیک  سنگین و در آزادراه قزوین - کرج - تهران محدوده های پایانه شهید کلانتری، ساسانی و پل کلاک ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    پس فردا میگنه هیتیها کرونا را زیاد کردن این خط این نشون

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری