جذب حداکثری نیروهای نهضتی در آموزش و پرورش

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به حضور معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش در این کمیسیون گفت: وی قول جذب حداکثری نیروهای نهضتی در این وزارتخانه را داد و این نیروها منتظر خبرهای خوش از طرف این وزارتخانه باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حجت‌الاسلام احمدحسین  فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور قاسم احمدی لاشکی معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش در نشست روز گذشته این کمیسیون اظهار داشت: جذب حداکثری نیروهای نهضتی که در آزمون 20 تیرماه شرکت کردند، بودند یکی از مباحث روز گذشته کمیسیون آموزش مجلس بود که تأکید نمایندگان بر جذب  حداکثری نیروهای نهضتی است و معاون وزیر آموزش و پرورش نیز در این رابطه قول مساعد به نمایندگان داد.

در این زمینه بخوانید

ظرفیت امسال دانشگاه فرهنگیان چقدر است؟

وی تصریح کرد: در این نشست عنوان شده که در قانون قید شده با نیروهایی که پذیرفته نمی‌شوند، قطع همکاری شود که این تصمیم نیز تغییر کرده و مقرر شد از تجربیات این نیروها استفاده شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس افزود: نیروهای نهضتی منتظر خبرهای خوش از جانب وزارت آموزش و پرورش باشند، زیرا جذب حداکثری و رقم بالای این نیروهای زحمتکش در دستور کار است. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر