کد خبر 454859

در پی گسترش کرونا؛

داوطلبان دکتری فرم خوداظهاری ابتلا به کرونا تکمیل کنند

داوطلبان آزمون دکتری سال ۱۳۹۹که مبتلا به بیماری کرونا شده‌اند باید جهت حضور در محل امتحان فرم خود اظهاری را تا فردا ۴مردادماه تکمیل کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ جهت حضور در محل امتحان در سایت سازمان سنجش فعال شده است.

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند) داوطلبانی که علاوم بیماری آنها از تاریخ ۲۸ تیرماه به صورت قطعی تایید شده لازم است فرم خود اظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری کنند.

سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است. محل آزمون این افراد براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده صرفا در شهرهای محل برگزاری آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد. 

مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات از امروز جمعه ۳ مرداد آغاز می شود و داوطلبان تا پایان روز شنبه ۴ مردادماه ماه ۹۹ می توانند نسبت به تکمیل این فرم اقدام کنند. پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد.

داوطلبان به سه روش «شماره پرونده و کد ملی»، «شماره پرونده و کد پیگیری» و «شماره پرونده و شماره سریال» می توانند این فرم را تکمیل کنند.

آزمون دکتری تخصصی (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۹ پس از چند بار تغییر زمانی با حضور بیش از ۱۷۰ هزار داوطلب در روز پنجشنبه ۹ مردادماه ۹۹ برگزار می شود و داوطلبان آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۹ می توانند از روز دوشنبه ۶ مرداد ۹۹ کارت ورود به جلسه آزمون خود را با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org دریافت کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری