{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 437780

سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی شنبه آینده از بارش‌ ۵ روزه باران، تگرگ و وزش بادهای شدید موقتی در برخی مناطق خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان‌های واقع در شمال غرب،‌دامنه‌های البرز مرکزی و شمال شرق افزایش ابر، وزش باد شدید موقتی و در برخی ساعات رگبار باران و رعدوبرق پیش بینی شده است.

امروز همچنین برای استان‌های تهران،‌ البرز،‌ قزوین و سمنان کاهش نسبی دما و در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

فردا در شمال شرق کشور بارش‌های پراکنده پیش بینی شده است. روز شنبه با ورود سامانه بارشی جدید به کشور در مناطق شمال غرب،‌برخی مناطق غرب،‌استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی و زاگرس مرکزی رگبار و رعدوبرق،‌وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی شده است.

یکشنبه هفته آینده این شرایط علاوه بر مناطق ذکر شده در روز شنبه برای دامنه‌های البرز شرقی و شال شرق پیش بینی می‌شود. دوشنبه آینده در شمال غرب کشور رگبار و رعدوبرق و وزش باد و در دامنه‌های البرز مرکزی، زاگرس مرکزی و شمال شرق بارش‌های پراکنده پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی دریای خزر روی می‌دهد،‌ ضمن این‌که طی دو روز آینده نواحی مرکزی و شرقی خلیج‌فارس مواج پیش بینی شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری