{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 437225

وزارت اطلاعات موفق شده است ، دو تیم تروریستی وابسته به گروهک‌های تجزیه طلب که برای اقدامت ایذایی و تروریستی از اقلیم همسایه وارد کشور شده بودند را رصد و منهدم کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سربازان گمنام امام زمان (عج) در ادارات کل آذربایجان و کردستان موفق شدند، دو تیم تروریستی وابسته به گروهک‌های تجزیه طلب که برای اقدامت ایذایی و تروریستی از اقلیم همسایه وارد کشور شده بودند را رصد و منهدم نمایند.

طی عملیات اطلاعاتی موثر صورت گرفته 16 نفر از عناصر تروریست به همراه 2 قبضه کلاشینکف، یک قبضه کلت کمری، 2 قبضه نارنجک جنگی، 7 عدد خشاب و 240 عدد فشنگ به همراه تجهیزات انفجاری بازداشت شدند.

سرکرده این کروهک تروریستی تحت حمایت یکی از کشورهای مرتجع عربی و در اروپا مستقر است.

برخی از تروریست های دستگیر شده، در ترور و به شهادت رساندن افراد بی‌گناه و اخاذی از تولید کنندگان و تجار در غرب کشور نقش داشته‌اند. یکی از تیم‌های تروریستی در اقدامی جنایتکارانه فرزند یکی از هواداران نظام را مظلومانه به شهادت رسانده است.   

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    در خبر شما شفافیتی دیده نمی شود. به جای اقلیم همسایه باید می نوشتید کردستان عراق و به جای کشور مرتجع عربی باید می نوشتید عربستان و به جای کشور اروپایی باید دانمارک یا هلند می نوشتید. اینطوری خبر شفاف می شد وگرنه تا وقتی اینطور با رودربایستی خبر بنویسید کسی چیزی دستگیرش نمی شود و جنبشی هم در جامعه اتفاق نمی افتد.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری