{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432719

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی از سوی کارشناسان فرهنگی سراسر کشور برای فعالیت بیش از ۸۵۲ کانال و گروه فرهنگی و اجتماعی برای بهره برداری دانشجو معلمان خبر داد و گفت: نظر به شرایط اجتماعی موجود و تمرکز بر آموزش از راه دور و فعالیت‌های مجازی از اسفند ۱۳۹۸ تا کنون بیش از ۱۲۰ هزار دانشجومعلم در سراسر کشور از مطالب گروه های مذکور در فضای مجازی بهره برداری می‌کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علی محمدی درباره موضوعات گروه‌ها و کانال‌های ایجاد شده گفت: این گروه‌ها و کانال‌ها که توسط خود دانشجومعلمان تشکیل و زیر نظر کارشناسان فرهنگی اداره می‌شوند و در موضوعات مختلفی همچون قرآن و عترت، گردشگری، نویسندگی و اجرا، هلال احمر و....مشغول تولید محتوا و فعالیت هستند.

عضو هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد : در حدود ۱۵ گروه فرهنگی  مجازی، زیر نظر حوزه معاونت فرهنگی  و اجتماعی به صورت ملی و متناسب با عناوین ادارات این معاونت تولید محتوا برای استان‌ها را انجام می‌دهند. 

وی افزود : راه اندازی رادیو اجتماعی و برگزاری دوره توانمندسازی دانشجو معلمان از طریق سامانه هدف از دیگر اقدامات معاونت فرهنگی اجتماعی در راستای خدمت رسانی به دانشجومعلمان از طریق فضای مجازی است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان،  محمدی در پایان تصریح کرد:  پرداختن به تحقق شعار جهش تولید و بیانیه گام دوم انقلاب از رویکردهای مهم این معاونت در سال ۱۳۹۹ است که با استفاده از ظرفیت فضای مجازی بستر های اولیه آن فراهم شده است.

گزارش فعالیت‌های مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌ها و مراکز سراسر کشور در جدول زیر آمده است.

DizRO5fC6P5o

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری