{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 431014

رئیس اداره توسعه انجمن های اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: هزینه دریافتی بابت سرویس مدارس به ازای ماه‌هایی که مدارس تعطیل بودند و خدماتی ارائه نشده است به خانواده‌ها بازگردانده می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدرضا ولی‌زاده رئیس اداره توسعه انجمن های اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش درباره بازگرداندن شهریه سرویس مدارس به خانواده‌ها به ازای ماه‌هایی که مدارس تعطیل بودند، اظهار کرد: با توجه به اینکه وضعیت سال تحصیلی معلوم نیست و خانواده ها انتظار دارند پولی که بابت هزینه سرویس مدارس پرداخت می‌کنند در ازای دریافت خدمات باشد، در این رابطه بخشنامه‌ای تدوین و ارسال شد.

وی افزود: به استانهای مختلف کشور اعلام کردیم براساس قرارداد سرویس مدارس و بند 10 و 12 آن که تاکید دارد اگر خدمات سرویس مدارس ارائه شد به راننده و پیمانکار پول پرداخت شود و در غیر اینصورت پولی پرداخت نشود، اقدام کنند.

رئیس اداره توسعه انجمن‌های اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: برخی استانها با توجه به مسائل پیش آمده قرارداد سرویس مدارس را لغو کردند تا بعد از رفع مشکل و تعیین سیاستهای آموزش و پرورش موضوع تعیین تکلیف شود. 

ولی زاده تاکید کرد: هزینه دریافتی بابت سرویس مدارس به ازای ماه‌هایی که مدارس تعطیل بودند و خدماتی ارائه نشده است به خانواده‌ها بازگردانده می شود. 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری