{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 419036

این سریال در مجموع نامزد ۶۲جایزه امی شده و در همواره در فهرست محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی جهان قرار دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بازیگران مجموعه تلویزیونی محبوب "دوستان" (Friends) در یک مجموعه تلویزیونی جدید از شبکه HBO Max دوباره کنار هم جمع می‌شوند.

"جنیفر آنیستون"، "کورتنی کاکس"، "لیسا کودرو"، "مت له بلانک"، "متیو پری" و "دیوید شویمر" پس از آخرین همکاری در سریال "دوستان" (Friends) در سال ۲۰۰۴ بار دیگر در یک سریال جدید تلویزونی به هم می‌پیوندند.

به نقل از ورایتی، منابع نزدیک به این پروژه تلویزیونی خبر داده‌اند که هر یک از بازیگران برای بازی در این سریال جدید حداقل ۲.۵ میلیون دلار دستمزد دریافت خواهند کرد اما هنوز جزئیاتی درباره این سریال جدید و نحوه نمایش آن از شبکه تلویزیونی و یا سرویس‌های VOD اعلام نشده است. 

فرندز

 از سال گذشته که "جنیفر آنیستون" از احتمال ساخت سریال جدید "دوستان" خبر داده بود، این سریال جدید توجهات رسانه‌ای فراوانی را معطوف خود کرده است و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آن می‌شود. 

کمپانی HBO Max حق ساخت این سریال تلویزیونی را به مبلغ ۴۲۵ میلیون دلار خریداری کرده است. 

این سریال در ۱۰ فصل و به مدت ۱۰ سال (از ۱۹۹۴ تا ۲۰۱۴) از شبکه NBC پخش می‌شد. "دوستان" که توسط "مارتا کافمن" و "دیوید کرین" ساخته شده است، یک سیتکام یا کمدی موقعیت محسوب می‌شود و شخصیت‌های اصلی سریال در مکان‌های عادی مانند خانه و یا محل کار حضور دارند و فعالیت روزانه آنها با دیالوگ‌ها و حرکات خنده‌دار همراه است. 

این سریال در مجموع نامزد ۶۲ جایزه امی شده و در همواره در فهرست محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی جهان قرار دارد. 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری