{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 418930

رئیس هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: ماسک‌های خریداری شده و وارداتی به همراه بسته آموزشی و محلول شوینده از طریق خانه‌های بهداشت، مراکز جامع خدمات سلامت، پایگاه‌های سلامت و واحدهای بهداشتی در کشور بین مردم به صورت رایگان توزیع می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مهدی یوسفی، با اعلام اینکه هیئت امنا اقدام به خرید تمام تولیدات ماسک‌های شرکت‌های ایرانی می‌کند، اظهار کرد: این ماسک‌ها را برای توزیع رایگان بین خانواده‌ها در سراسر کشور در اختیار معاونت بهداشت وزارت بهداشت قرار می‌دهیم. با توزیع رایگان ماسک در کشور، علاوه بر ایجاد آرامش روانی در جامعه، بحث سوداگری و اختلال در نظم اجتماعی و اقتصادی کشور از بین می‌رود. با هماهنگی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، دستورالعمل ممنوعیت خرید و فروش ماسک در داروخانه ها به زودی ابلاغ می‌شود.

وی تأکید کرد: ماسک‌های خریداری شده و وارداتی به همراه بسته آموزشی و محلول شوینده از طریق خانه‌های بهداشت، مراکز جامع خدمات سلامت، پایگاه‌های سلامت و واحدهای بهداشتی در کشور بین مردم به صورت رایگان توزیع می‌شود.

رییس هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران یادآور شد: ماسک‌ها و بسته‌های آموزشی وزارت بهداشت با اولویت استان‌هایی که در آنها موارد مثبت کووید19 گزارش شده و به صورت همزمان در سایر استانها توزیع می‌شود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    تمام داروخانه های کرمانشاه را گشتم یک ماسک برای بچه ام بگیرم قیمتشم مهم نبود...پیدا نکردم...چرا هروقت دولت گیرمیکند توقع فداکاری ازمردم که عزیز هم میشوند دارداما درمواقع بحرانی دولت مردم عزیزش را فی امان الله رها میکند؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری