{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 407056

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از لغو کلیه امتحانات داخلی و هماهنگ استانی به جز امتحانات نهایی در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه به علت برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر شهید قاسم سلیمانی در تهران خبر داد و گفت: تاریخ جدید امتحان از طریق مدرسه به دانش‌آموزان اعلام خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مسعود ثقفی با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در روز دوشنبه در تهران اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم تشییع شهید سلیمانی و علاقه دانش آموزان به حضور در این مراسم، به اطلاع می‌رساند که کلیه امتحانات داخلی و هماهنگ استانی به جز امتحانات نهایی در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه لغو و تاریخ جدید از طریق مدرسه به دانش‌آموزان اعلام خواهد شد.

به گفته وی مدارس در این روز دایر هستند و تنها همانطور که گفته شد امتحانات داخلی و هماهنگ استانی به جز امتحانات نهایی در این روز لغو می‌شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پس فرهنگی ها هم هیچ

 • ستایش
  ۰ ۰

  الان مشکل امتحانات بود واقعا مثلا الان چیشد امتحان ندن غیبت کنن تعطیل میکردین ما والدین هم میرفتیم والا
  نمیدونم‌چی فکر میکنن وجدانن

 • بهزاد
  ۰ ۰

  فکر نمیکنم با هر روز تعطیل شدن مدارس ' دانش آموزان امروز 'فرد مفیدی در اینده برای جامعه ایرانی باشند ' یه گله بیسواد تحویل جامعه میدهید اقا وزیر ؟ البته نمونه بارزش'نجفی بود ' ایکاش همه مثل سردار بفکر ایران بودند '

 • ستاره
  ۲ ۰

  خود مدارس تعطیل است یا امتحانات لغو شده

 • ناشناس
  ۲ ۰

  آخه وقتی برن مدرسه چه فایده داره چطوری بریم؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری