{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 405922

هیچ خبر جدیدی از وضعیت سلامت مایکل شوماخر به بیرون درز نکرده ولی گفته می‌شود از مایکل اکنون در یکی از ویلاهایش در کنار دریاچه‌ی جنوا در سوییس نگهداری می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، کورینا همسر مایکل شوماخر ادعا می‌کند او دارد با برآوردن آرزوی مایکل برای حفظ حریم خصوصی‌اش، 24 سال زندگی مشترک و خوشبختیش با مایکل را جبران می‌کند.

او در مصاحبه‌ای گفت: مراقبت از او به بهترین‌ها سپرده شده و ما هر کاری از دستمان بر می‌آید برای کمک به او انجام می‌دهیم. سعی کنید درک کنید که ما تنها خواست مایکل برای اعلام نشدن وضعیت سلامتش را برآورده می‌کنیم."

از مایکل در یکی از ویلاهایش در کنار دریاچه‌ی جنوا در سوییس نگهداری می‌شود. بخشی از این ویلا به شکل بیمارستان تغییر یافته و تیمی از متخصصان 24 ساعته شوماخر را تحت نظر دارند.

در شش سال گذشته کورینا همسر مایکل امپراطوری چند صد میلیون پوندی شوماخر را اداره می‌کرده. امپراطوری که با تشکر از اسپانسرها از جمله شرکت مرسدس که هرگز مایکل و خانواده‌اش را تنها نگذاشت، همچنان در حال رشد است.

هیچ خبر دیگری از وضعیت سلامت مایکل به بیرون درز نکرد تا زمانی که به مناسبت تولد 50 سالگی مایکل چندی پیش این پیام رمزآلود از طرف کورینا همسر مایکل منتشر شد. هواداران مایکل به مناسبت ششمین سالگرد تصادف و عارضه‌ی مغزی او، صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی با نام "به جنگیدن ادامه بده مایکل" تشکیل داده و در فضای مجازی با این شعار یاد این قهرمان کهنه‌کار فرمول یک را گرامی داشته‌اند. پیام همسر مایکل در صفحه‌ی فیسبوک "به جنگیدن ادامه بده مایکل" منتشر شده و از این قرار است: "اتفاقات بزرگ همیشه با قدم‌های کوچک شروع می‌شوند. سنگ‌های کوچک بسیار در کنار هم می‌توانند موزاییک بزرگی را تشکیل دهند. با هم ما قوی‌تریم." ممکن است این همان پیام امیدوارکننده‌ای باشد که هواداران برای سال‌های طولانی منتظرش بوده‌اند؟ برای پاسخ هنوز زود است.

eQ6lfuTknbgp

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری