{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 405402

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری خواستگار کینه جویی خبر داد که با شنیدن خبر ازدواج دختران مورد علاقه اش تصمیم به ایجاد مزاحمت تلفنی و تهدید خانواده‌ها گرفته بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی در تشریح این خبر اظهار کرد: در شهریورماه ۹۸ یکی از شهروندان با مراجعه به دادسرای ناحیه ۱۸ اعلام می‌دارد که فردی با سه خط تلفن مدتی است با ارسال پیامک‌های تهدید آمیز برای او و خانواده اش مزاحمت ایجاد می‌کند که پس از ثبت شکایت، پرونده به منظور رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع و در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار می‌گیرد.

سرهنگ گودرزی گفت: کارآگاهان در گام نخست تحقیقات از شاکی دعوت به عمل آورده و مجدداً به اخذ اظهارات او پرداختند که وی اظهار داشت مدتی است فردی از طریق ارسال پیامک من و خانواده ام را مورد تهدید قرار می‌دهد و نکته عجیب این است که تمام جزئیات را نیز در خصوص من و خانواده ام می‌داند.

وی افزود: همزمان با حضور شاکی در اداره شانزدهم پرونده دیگری نیز با موضوع مزاحمت و تهدید به اداره شانزدهم ارجاع شد که کارآگاهان متوجه شدند شماره‌هایی که فرد مزاحم از طریق آنها به شاکی اول پیام داده است بین هر دو پرونده مشترک می‌باشد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت افزود: هر دو خانواده به پلیس آگاهی دعوت شدند و نقاط مشترک بین آنها مورد بررسی قرار گرفت و اظهارات هر دو خانواده ثبت که در نهایت کارآگاهان با بررسی اظهارات طرفین متوجه شدند هر دو خانواده دخترانی دارند که در یک دانشگاه مشغول به تحصیل می‌باشند و قبل از اینکه ازدواج کنند یکی از دانشجویان آن دانشگاه از هر دوی آنها خواستگاری کرده است اما جواب رد شنیده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با اطلاعات به دست آمده مشخص شد متهم جوانی ۲۸ ساله به نام امیر می‌باشد، ابراز داشت: کارآگاهان از طریق اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل کار متهم که در یکی از محله‌های جنوبی شهر تهران شده و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر می‌کنند.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه متهم در زمان دستگیری قصد داشت سیم کارتهای مورد استفاده خود برای مزاحمت را دور بیاندازد که با هوشیاری افسر پرونده موفق به انجام این کار نشد، گفت: امیر پس از دستگیری به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل و در همان بدو ورود صریحاً به بزه انتسابی اعتراف کرد.

وی افزود: متهم مدعی بود به دلیل اینکه جواب رد شنیده بودم از آنها کینه به دل داشتم و وقتی فهمیدم ازدواج کرده اند تصمیم به تلافی گرفتم و چون قبلاً برای خواستگاری به منزل هر دو دختر رفته بودم اطلاعات کاملی از شرایط زندگی و اعضای خانواده‌ی هر دو آنها داشتم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: با توجه به اقرار صریح امیر به مزاحمت و تهدید شکات متهم با دستور بازپرس شعبه ۹ بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۸ روانه زندان شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری