کد خبر 502337

مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه مطرح کرد:

افزایش پنج درصدی عرضه ورق قلع اندود فولاد مبارکه در ده ماهه امسال

محمد تاجمیرریاحی گفت: به نظر می رسد استفاده شرکت های تولیدکننده روغن نباتی و سایر تولیدکنندگان مواد غذایی از بسته بندی های دیگر دلیلی به غیر از عرضه ورق قلع اندود دارد، زیرا عرضه این محصول نسبت به سال قبل رو به افزایش بوده و حتی بخشی از تولیدات ورق قلع اندود در انبار شرکت های تولیدکننده دپو گردیده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، مدیر فروش داخلی فولادمبارکه در مورد عرضه ورق قلع اندود به بازار گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان در ده ماهه سال جاری ۸۸ هزار و۳۸۰ تن ورق قلع اندود به بازار عرضه نموده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ( ۸۳ هزار و ۷۷۰ تن) ، پنج درصد رشد را نشان می دهد.

وی افزود: از نظر قیمت نیز همواره قیمت ورق قلع اندود داخلی کمتر از قیمت های جهانی این محصول بوده است و فولادمبارکه به منظور حمایت از تولیدکنندگان قوطی های بسته بندی مواد غذایی از جمله حلب روغن و قوطی کنسرو و رب گوجه فرنگی، محصولات قلع اندود را همواره با اعتبار اسنادی مدت دار عرضه نموده است.

مدیر فروش داخلی مجتمع فولادمبارکه با بیان این مطالب گفت: در دو عرضه اخیر فولاد مبارکه، تناژ معامله شده ورق قلع اندود در بورس کالا کمتر از تناژ عرضه بوده است، به طوری که در تاریخ ۹۹.۱۰.۲۲ فولاد مبارکه ۳ هزار و ۵۰۰ تن ورق قلع اندود عرضه نمود که هزار و ۹۵۰ تن از آن معامله شد و در تاریخ ۹۹.۱۱.۰۶ نیز ۴ هزار و ۵۰۰ تن ورق قلع اندود عرضه که ۴ هزار و ۱۵۰ تن خریداری گردید. بنابراین به نظر می رسد استفاده شرکت های تولیدکننده روغن نباتی و سایر تولیدکنندگان مواد غذایی از بسته بندی های دیگر دلیلی به غیر از عرضه ورق قلع اندود دارد، زیرا عرضه این محصول نسبت به سال قبل رو به افزایش بوده و حتی بخشی از تولیدات ورق قلع اندود در انبار شرکت های تولیدکننده دپو گردیده است‌.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر