کد خبر 463157

معاون سرمایه گذاری و امور شرکت‌های فولادمبارکه:

توجه به سرمایه‌های انسانی منجر به خلق ثروت خواهد شد

غلامرضا طاهری در بازدید از آزمون استخدامی این شرکت گفت: تجربه فولاد مبارکه نشان می‌دهد توجه به سرمایه‌های انسانی به لحاظ دانشی و تکنیکی، سبب بازگشت سرمایه و خلق ثروت خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، معاون سرمایه گذاری و امور شرکت‌های فولادمبارکه گفت: به واسطه شرایطی که با همه گیری ویروس کرونا در کشور ایجاد شده است؛ طبیعتاً ما باید تمهیدات لازم را به خرج می دادیم تا بتوانیم شرایط ایمن و سالمی را برای داوطلبان ایجاد کنیم. از موضوعات کلیدی که پیش روی ما بود حفظ فاصله گذاری فیزیکی در محل برگزاری این آزمون بود که با هماهنگی دانشگاه اصفهان حوزه های متعددی برای این آزمون در نظر گرفته شد و زمان برگزاری آزمون را به ۳ روز افزایش دادیم تا بتوانیم پروتکل های فاصله گذاری را دقیق و با بالاترین استاندار رعایت کنیم. 

طاهری در ادامه به توجه ویژه فولادمبارکه به کارکنان خود به عنوان سرمایه انسانی اشاره کرد و گفت: حقیقت این است که در دنیای امروز به جای نیروی انسانی از عنوان «سرمایه انسانی» استفاده می شود و جامعه پیشرفته به این سمت در حال حرکت هستند و همین طور که از اسم سرمایه مشخص است؛ نتایج این سرمایه در بلند مدت اثر خودش را نشان می دهد. تجربه فولادمبارکه هم نشان می دهد توجه به سرمایه های انسانی به لحاظ دانشی و تکنیکی، سبب بازگشت سرمایه و خلق ثروت خواهد شد و این شرکت از ابتدای راه اندازی تاکنون به این موضوع توجه ویژه ای داشته است و برگزاری این آزمون در این شرایط خاص هم نشان دهنده توجه خاص فولادمبارکه به انتخاب نیرو و ویژه بودن آنها است. 

معاون سرمایه گذاری و امور شرکت‌های فولادمبارکه در خاتمه به برگزاری این آزمون در شرکت های تابعه فولاد مبارکه پرداخت و گفت: فولاد مبارکه به واسطه اینکه شاید بالغ بر ۱۰۰ شرکت تابعه دارد و این شرکت ها در مناطق مختلف کشور هستند؛ ما همین پروتکل را برای انتخاب نیرو در آن شرکت ها تابعه دنبال می کنیم که این موضوع ناشی از یک نگاه جامع نگر و عدالت محور با برابری های اجتماعی است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری