کد خبر 458104

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران؛

اصحاب رسانه، همراهان توسعه پایدار هستند

اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی به مناسبت روز «خبرنگار» با تبریک این رویداد، از تلاش و زحمات تمامی اصحاب رسانه تقدیر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  متن کامل این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

تبریک 17 مرداد، روز خبرنگار، تنها قدردانی از کسانی نیست که چراغ آگاهی را بر می‌افروزند بلکه همچنین قدردانی از کسانی است که خود نقشی مهم در فرایند توسعه، به‌ویژه در معدن و صنایع معدنی، دارند. هم در مقام منتقد و هم در مقام همراه، آن‌ها سهمی بی‌بدیل در ارتقای ملی و جهانی صنایع مهمی چون صنعت مس دارند. خبرنگاران عزیز می‌بینند، به رشته تحریر درمی‌آورند، اطلاع‌رسانی می‌کنند و از رهگذر این ثبت‌وضبط وقایع، دستاوردها و فرازوفرودها آینه‌ای تمام‌قد پیشِ روی جامعه می‌گذارند تا حرکت خود را در مسیر توسعه به تماشا بنشیند و با ایمان به ادامه این حرکت، از ناامیدی پرهیز کند.

به خاطر همین سهم است که برای تلاش‌گران صنعت مس همراهی با اصحاب رسانه و توجه به نکته‌سنجی‌ها، ایده‌ها و اطلاع‌رسانی خبرنگاران محترم از اهمیتی بسیار برخوردار است. خانواده مس باور دارد رسانه نقشی مهم در تحقق چشم‌انداز صنعت مس ایران دارد یعنی دستیابی به توسعه‌ای پایدار و رشدی جهانی.

پس به همراهان صدیق و نکته‌بین خود، خبرنگاران، بار دیگر روزشان را تبریک می‌گوییم و امیدواریم چشم‌اندازهایی روشن و میراثی ماندگار را با همراهی هم در سال جهش تولید بر جای بگذاریم.

اردشیر سعدمحمدی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری