کد خبر 574526
با نگاهی به گزارش منتشرشده در کدال؛

چکاوه همچنان در مسیر رشد

فروش ریالی مهر ماه کاغذسازی کاوه طبق روال ماه‌های پیش همچنان سیر صعودی دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ بر اساس گزارش منتشر شده آبان ماه سامانه کدال، مجموع فروش ریالی مهر ماه سال جاری این شرکت مبلغ ۲۵۰٫۱۳۴ میلیون ریال است که مبلغ ۳۲,۷۲۱ میلیون ریال از فروش کاغذ قهوه ای و ۲۰۴,۹۰۳ میلیون ریال از فروش کاغذ تست لاینر و فلوتینگ عاید این شرکت شده است. همچنین جمع فروش صادراتی این ماه مبلغ ۱۲,۵۱۰ میلیون ریال بوده که مربوط به صادرات کاغذ تست لاینر و فلوتینگ است.

گزارش منتشر شده بر روی سامانه کدال نشان می‌دهد، فروش داخلی مجموع محصولات کاغذسازی کاوه در مهر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال در حدود ۲۸ درصد رشد داشته و با افزایش حدود ۵۱٫۶۳۹ میلیون ریال از مبلغ ۱۸۵٫۹۸۵ میلیون ریال به ۲۳۷٫۶۲۴ میلیون ریال رسیده است.

بر مبنای این گــزارش، بخشی از فروش ریالی این ماه کاغذ کاوه مربوط به صادرات کاغذ تست‌لاینر و فلوتینگ به ارزشی بالغ بر ۱۲٫۵۱۰ میلیون ریال است که در مهر ماه سال گذشته صادراتی نداشته است.

همچنین براساس گزارش کدال، فروش ریالی کاغذسازی کاوه از ابتدای سال مالی تا پایان مهر ماه ۱۴۰۰ با افزایش حدود ۶۵۹ هزار میلیون ریالی از ۹۵۰٫۸۱۹ میلیون ریال مدت مشابه سال گذشته به ۱٫۶۱۰٫۷۶۶ میلیون ریال افزایش یافته است.

شایان ذکر است شرکت صنایع کاغذسازی کاوه با نماد چکاوه در بازار بورس کشور فعال و از شرکت های تحت پوشش هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است.

2

3

4

5

6

ارسال نظر