کد خبر 493782

محسن هاشمی؛

تکلیف استعفای عضو شورا یکشنبه مشخص می‌شود

رییس شورای شهر تهران گفت: آقای نظری قهر نکرده‌اند بلکه استعفا داده‌اند. بنده استعفای رسمی ایشان را ندیده‌‌ام. ما آئین نامه داریم و براساس آئین نامه عمل خواهیم کرد و یکشنبه تکلیف این مساله روشن می شود.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ محسن هاشمی در حاشیه دویست و شصتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، درباره استعفای حجت نظری و علی اعطا گفت: آقای اعطا استعفا نداده است و درباره آقای نظری هم در حال حاضر خبر جدیدی ندارم که بیان کنم.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به ثبت استعفای رسمی حجت نظری در روز یکشنبه عنوان کرد: استعفا را ایشان به بنده دستی تحویل داده‌اند اما شاید بعدا ثبت رسمی کرده باشند. من استعفای غیر رسمی ایشان را به هیئت رئیسه تحویل دادم و قرار شد آقای امینی نایب رئیس شورای شهر گزارش مذاکره با آقای نظری برای منصرف کردن او از استعفا را به هیئت رئیسه تحویل دهند که این گزارش ارائه شد.

هاشمی اضافه کرد: قرار است هیئتی چند نفره با ایشان جلسه داشته باشند و این جلسه عصر امروز برگزار خواهد شد‌.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: آقای نظری قهر نکرده‌اند بلکه استعفا داده‌اند. بنده استعفای رسمی ایشان را ندیده‌ام اما اعلام شد که متن این استعفا امروز در کارتابل آمده است. ما آئین نامه داریم و براساس آئین نامه عمل خواهیم کرد و یکشنبه تکلیف این مساله روشن می شود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که با توجه به غیبت سه جلسه‌ای نظری در جلسات شورای شهر چه تصمیمی برای وی گرفته خواهد شد، گفت: هنوز سه جلسه نشده و گویا دو جلسه غیبت داشته‌اند که این عدم حضور می‌تواند به دلیل مرخصی باشد چرا که هنوز رسماً اتفاقی رخ نداده است. به طور کلی امروز مذاکراتی با ایشان انجام می‌شود و در هیئت رئیسه یک شنبه آینده درباره این موضوع تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف می‌شود.

هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سال گذشته نیز ناهید خداکرمی و بهاره آروین اعضای شورای شهر تهران استعفا دادند، تصریح کرد: هرکس که در جلسه از جای خود بلند شود، به معنای استعفا نیست.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر