کد خبر 466411

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران خبر داد؛

افتتاح ۱۶ بازار جدید میوه و تره بار در محلات تهران

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: ۱۶ بازار جدید میوه و تره بار در محلات مختلف پایتخت در دست ساخت و ساز است و به محض اتمام عملیات عمرانی، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

به گزارش اقتصادآنلاین، سیدسعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه خدمات‌رسانی مستمر به شهروندان در ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار، این سازمان را از توسعه این مراکز خدماتی غافل نکرده است، افزود: تلاش کرده‌ایم تا در محلاتی که فاقد بازار میوه و تره بار بودند، در پاسخ به درخواست شهروندان، نسبت به ساخت و احداث بازار اقدام کنیم.

وی با اشاره به اینکه بازارهای میوه و تره بار در هر ۵ پهنه شرقی، غربی، شمالی، جنوبی و مرکزی تهران واقع شده‌اند، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که امروز با توجه به اختلاف معنادار قیمت محصولات میادین میوه و تره بار در مقایسه با قیمت‌های سطح شهر، تقاضای شهروندان محلات فاقد بازار برای ایجاد این مراکز خدماتی در محله‌های خود، رو به افزایش است.

۱۶ بازار جدید میوه و تره بار در محلات امام‌زاده عبدالله (ع)، فرحزاد، جنت آباد مرکزی، جنت آباد جنوبی، شوش، ابیانه، لشگر غربی و امامت، خیابان‌های شهید علی‌اکبری، انقلاب اسلامی، رباط‌کریم و فرهنگ (منشعب از آزادراه تهران – کرج)، شهرک قدس، شهرک حکیمیه، فلکه اول تهران‌پارس و مسیل منوچهری واقع شده‌اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری