کد خبر 464910

سالاری مطرح کرد:

سازمان املاک شهرداری تهران درباره املاک واگذار شده شفاف سازی کنند

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از عدم تحقق بودجه غیر نقد شهرداری تهران و عدم شفاف سازی در خصوص وضعیت املاک واگذار شده شهرداری انتقاد کرد و خواستار مواخذه مدیران مربوطه در این خصوص شد.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ محمد سالاری پس از استماع گزارش حسابرسی ۴ ماهه ماهه اول امسال شهرداری تهران با انتقاد از عدم تحقق بودجه غیرنقد شهرداری تهران در این وضعیت نامناسب منابع درآمدی شهرداری گفت: ضرورت دارد رییس و اعضای شورای شهر تهران  در این خصوص تصمیم گیری جدی و اساسی کنند، نمی توان فقط شنونده مشکلات و ناکارآمدی بود و بایستی جلسه ای با معاونت مالی و سازمان املاک شهرداری در این خصوص به فوریت داشته باشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه سازمان املاک و معاونت مالی شهرداری ما نه توانسته اند بودجه غیرنقد را محقق کنند و نه توانستند تمامی املاک واگذار شده را برگرداند و در مورد آن ها شفاف سازی کنند و ما بشدت مورد مواخذه افکار عمومی هستیم که چرا در مورد املاک واگذار شده شفاف سازی نمی کنیم.

 در این زمینه بخوانید:

سالاری افزود: در بحث بودجه غیر نقد هم باید گفت که در شهر تهران تحقق دآرمد غیر نقد آنهم در این شرایط افزایش قیمت املاک، کار راحتی است و جای سوال است که چرا باید تنها یک درصد این بودجه محقق شود لذا باید جلسه ای اضطراری در این خصوص با مسئولان مربوطه برگزار کرد تا مواخذه شوند و در این مورد توضیح دهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری