کد خبر 452621

شهرداری‌های کدام مناطق تهران بیشتر گرفتار کرونا شده‌اند؟

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت:‌ کارکنان مناطق ۳، ۵ و ۶ شهرداری بیشترین آمار ابتلا به کرونا را در میان مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران دارند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران  درباره آمار ابتلا به کرونا در میان کارکنان شهرداری تهران اظهار داشت: متأسفانه در پیک دوم شیوع کرونا آمار ابتلا به این بیماری در میان کارکنان شهرداری افزایش یافته است.

وی افزود: کارکنان مناطق3، 5 و 6 شهرداری بیشترین آلودگی ناشی از ویروس کووید ـ 19 را داشته‌اند.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه با در نظر گرفتن تمهیدات و انجام  غربالگری‌ها اقدامات لازم جهت پیشگیری از ابتلای بیشتر انجام گرفته است،‌گفت: طی غربالگری ها آمار مبتلایان به کووید ـ 19 که به نوعی ناقل بی‌علامت بوده‌اند بیشتر شده‌است که با قرنطینه به موقع توسط خودشان و با در نظر گرفتن تمهیدات اقدامات لازم صورت گرفته و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

خداکرمی گفت: در میان کارکنان اخیرا ‌فوت ناشی از ابتلا به کرونا به غیر از دو نفر در شهرداری منطقه ۶ تهران نداشته‌ایم و  غربالگری‌های لازم در این راستا در حال انجام است.

وی گفت:‌طی سه ماهه نخست شیوع و بروز کرونا در کشور سخت‌گیری‌ها به صورت جدی انجام شد ولی با اعلام وضعیت سفید و بازگشت کارکنان به محل کار دوباره موجی از ابتلا ایجاد شد.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: خوشبختانه در میان کارکنان بهشت زهرا (س) فوتی ناشی از کرونا گزارش نشده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر