{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432326

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه پرداخت ۴درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور از حقوق بدیهی کارگران این شرکت است، گفت: این حق بیمه رانندگان بازنشسته اردیبهشت واریز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره مشکل بیمه برخی رانندگان اتوبوس اظهار داشت: پرداخت 4 درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور از حقوق بدیهی کارگران خدوم این شرکت است که در شغل های سخت و زیان آور مشغول به کار‌اند و پیگیری پرداخت حقوق قانونی این افراد مورد تاکید است.

وی افزود: عمده کارگران این شرکت در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار هستند که مطابق قانون، باید 4 درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور به هنگام بازنشستگی به مأخذ قانونی سازمان تامین اجتماعی برایشان واریز شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: واجدین شرایط بازنشستگی که در نیمه دوم سال 98 نامه پایان کاریشان از سازمان تامین اجتماعی وصول شده، روز بیست و هفتم اسفند احکام بازنشستگی شان صادر و ضمن واریز حقوقشان، بنا بر پیگیری‌های به عمل آمده و با لحاظ کردن این موضوع که کمبود منابع مالی، امری است که اکثر شرکت ها اعم از دولتی، عمومی و خصوصی را با چالش رو به رو ساخته، 4 درصد حق بیمه کارگران در اردیبهشت واریز می‌شود.

ترفع با اشاره به فعالیت افراد بازنشسته و شاغل این شرکت که در شرایط دشوار و سخت موجود ناشی از شیوع بیماری کرونا مشغول فعالیت‌اند، گفت: این افراد در شرایطی که کرونا بر تمامی ابعاد زندگی اجتماعی و اقتصادی عموم افراد جامعه اثر گذاشته، ایثارگرانه و فداکارانه نسبت به خدمات رسانی به شهروندان مشغدل‌اند و امیدواریم تا جای ممکن بتوان قدردان خدمات خستگی ناپذیر و زحمات شبانه روزی همکاران خود باشیم‌.

صبح امروز تعدادی از رانندگان بازنشسته شرکت واحد اتوبوسرانی به دلیل پرداخت نشدن حق بیمه 4 درصد مشاغل سخت و زیان‌آور‌ مقابل معاونت مالی اداری شهرداری تهران تجمع کردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری