{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 410699

رییس شورای شهر تهران گفت: شهرداری برای فعالیت های تبلیغاتی خود با دستگوه های تبلیعاتی مشارکت می کند و احتیاج به مصوبه شورا ندارد چرا که شهرداری می تواند در غالب قراردادهایی با صدا و سیما، روزنامه ها و شرکت ها برای اینکه اهداف خود را پیش ببرد اسپانسر شود.

اقتصادآنلاین- فائزه مومنی؛ محسن هاشمی در حاشیه یکصد د نود و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمب خبرنگاران درباره حمایت شهرداری تهران از جشنواره فیلم فجر گفت: شهرداری برای فعالیت های تبلیغاتی خود با دستگوه های تبلیعاتی مشارکت می کند و احتیاج به مصوبه شورا ندارد چرا که شهرداری می تواند در غالب قراردادهایی با صدا و سیما، روزنامه ها و شرکت ها برای اینکه اهداف خود را پیش ببرد اسپانسر شود.

وی افزود: لذا اگر در مورد جشنواره فیلم فجر در غالب یک قرارداد مشارکتی اهداف شهرداری تهران در هنگام برگزاری جشنواره به نمایش گذاشته شود؛ رسم است که اسپانسر از این گونه جشنواره ها را جهت پیشبرد اهداف خود حمایت می کنند و یک هدف این است که اهداف در شهر محقق شود و این یک مشارکت فردی را است.

وی افزود: در زمان جشنواره شهروندان زیادی به جشنواره می آیند و اگر پیام های فرهنگی قبل از اکران هر فیلم در غالب ایزدی اهداف شهرداری برای مثال در حوزه پسماند یا فرهنگی پخش شود شهرداری به جشنواره کمک نکرده بلکه در برگزاری مشارکت داشته و این یک مشارکت برد_برد است.

برای مثال رو گدشته اپلیکیشن شهر آماده برای مدارس با اقدام شهرداری انجام شد و این یک اقدام مثبت است.

هاشمی درباره جلسه هم اندیشی صبح امروز که با حضور شهردار تهران برگزار شد گفت: در جلسه امروز با توجه به اینکه بحث متمم بودجه در دستور است و نحوه ارائه در صحن مشخص شد، بعضی از کمیسیون ها معتقد بودند پیشنهادات آنها در کمیسیون برنامه و بودجه به خوبی تفهیم نشده.

وی با اشاره به اینکه رقم بودجه سال آینده شهرداری در حدود ۲۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال است افزود: بودجه را باید تا آخر دی ارائه دهند.

هاشمی ادامه داد: بحث طرح تفصیلی منطقه ۲۲ نیز در این جلسه صحبت شد که در شورا و یا کمیسیون ماده ۵ بررسی شود. وی افزود: درباره مشارکت شهرداری در جشنواره فیلم فجر هم صحبت شد و آقای حناچی توضیحاتی داد و توضیح من همانی بود که آقای حناچی دادند و من از ایشان یاد گرفتم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری