{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 363875

مدیر واحد توسعه حمل‌ونقل پاک؛

مدیر توسعه سیستم‌های حمل‌ونقل پاک از راه‌اندازی ٥٠ ایستگاه بیدود در تهران(جهت استفاده از دوچرخه) طی ١٠ ماه گذشته خبر داد.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ آزاده‌دل صبح امروز در آیین افتتاح دومین نمایشگاه تخصصی دوچرخه‌سواری و توسعه حمل‌ونقل عمومی افزود: تفاوت عمده‌ی این نمایشگاه با سال گذشته، ورود بخش خصوصی برای برگزاری این نمایشگاه است و شهرداری تهران تنها حامی بوده و امیدوارم سال آینده سمن‌ها(NGOها) به‌طور کامل این نمایشگاه را برگزار کنند و حتی شهرداری هم دعوت نشود.

وی با بیان اینکه ٣ کارگاه آموزشی و همزمان به موازات این نمایشگاه چهارمین کنفرانس جامع مدیریت شهری ایران نیز برگزار خواهد شد گفت: همچنین بانک رسالت جهت ارائه تسهیلات دوچرخه به شهروندان در نمایشگاه حضور دارد.

مدیر واحد توسعه حمل‌ونقل پاک از رونمایی پیک دوچرخه در این نمایشگاه خبر داد و گفت: شرکت پیک بادپا هم قرار هست به‌صورت پایلوت پیک دوچرخه را در مناطق ١١و ١٢ راه‌اندازی کند.

آزاده‌دل در ادامه از پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو و حضور حناچی، شهردار تهران، در این کمپین و استفاده از دوچرخه تقدیر کرد و گفت: در گذشته از آقایان نجفی و افشانی نیز در فضای مجازی خواسته بودم به پویش‌های استفاده از دوچرخه بپیوندند ولی این موضوع محقق نشد، ولی خوشبختانه شهردار کنونی به این پویش پیوسته است البته این‌طور به نظر می‌رسد که نگاه‌ها به دوچرخه‌سواری شهردار است و من معتقدم باید اول هوای دوچرخه را داشته باشیم و پس از آن هوای شهردار را.

مدیر واحد حمل‌ونقل پاک به بازگشت پروانه‌ها به شهر اشاره کرد و گفت: عده‌ای می‌گویند چرا فکر می‌کنید بازگشت پروانه‌ها کار شماست!؟ اصلاً چنین اعتقادی ندارم اما معتقدم اگر همین طرز تفکر را در تغییر رویکرد مدیریت ترافیک ادامه دهیم، حاجی لک‌لک‌ها هم به تهران برمی‌گردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری