{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 345557

معاون عمرانی فرماندار تهران در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین:

معاون فرماندار تهران می‌گوید؛ اعتراض شورا به نحوه ارسال نامه هیئت تطبیق به مصوبه شورا مبنی بر اجازه ساخت در ۶۲باغ وارد نیست و همیشه معترض فرماندار بوده نه رییس هیئت تطبیق!

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ یکی از اعضای شورای شهر تهران در واکنش به اعتراض فرمانداری به مصوبه شورا مبنی بر اجازه ساخت در 62باغی که عوارضشان را قبل از لغو مصوبه موسوم به برج-باغ پرداخت کرده‌اند، امروز گفته که؛ اعتراض وارد نیست زیرا این مکاتبه توسط فرماندار تهران انجام شده و به اعتبار شخصیت حقوقی فرماندار بودن، نمی‌توان با شورا درباره مصوبات مکاتبه انجام داد، بلکه فرماندار به عنوان رئیس هیئت تطبیق می‌تواند مکاتبه کند درحالی‌که این مکاتبه به عنوان فرماندار است.

اما غلامحسین آرام، معاون امور عمرانی فرماندار تهران در واکنش به این اظهار نظر به خبرنگار اقتصادآنلاین گفت که؛ در نامه‌های گذشته نیز هیچ‌گاه فرماندار به عنوان رییس کمیته تطبیق به شورا نامه نزده و همیشه به عنوان فرماندار نامه ارسال کرده است. او ادامه داد: فرماندار تهران، رییس شورای تامین نیز است اما همیشه به عنوان فرماندار به نیروی انتظامی نامه زده‌ نه رییس هیئت تامین!

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری