وحیدی: سکوت مجامع بین‌المللی، مروج اعمال تروریستی است

وزیر کشور با اشاره به حمله تروریستی شب گذشته در حرم شاهچراغ (ع) گفت: سکوت مجامع بین‌المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر، مروج اینگونه اعمال تروریستی است.

وحیدی: سکوت مجامع بین‌المللی، مروج اعمال تروریستی است

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، احمد وحیدی دوشنبه ۲۳ مرداد در جریان سفر به شیراز با هدف بررسی ابعاد حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) گفت : این حادثه تروریستی که در آن تعدادی از هموطنان و زائران حرم مطهر شاهچراغ (ع) مجروح و یک نفر شهید شد از طرف دشمنان قسم خورده ما است و دشمنان ما به اشتباه تصور می‌کنند با این حرکت‌های بزدلانه و آتش گشودن بر روی مردم می‌توانند امنیت و ثبات ما را به خطر بیندازند در حالی که که ملت ما استوار است. 

او، سکوت مجامع بین‌المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر را مروج اینگونه اعمال تروریستی دانست و گفت: سال گذشته نیز شاهد همین اتفاق در حرم مطهر بودیم که گروهی از هم وطنانمان شهید شدند و تمام مجامع بین‌المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر سکوت کردند و همین سکوت و حمایت‌های آن‌ها مروج اینگونه اعمال تروریستی است.
 
وحیدی ادامه داد: منتظر خواهیم بود که ببینیم عکس‌العمل آن‌ها در قبال این حادثه تروریستی چه خواهد بود که البته قابل پیش‌بینی است که همانند بار قبل مُهر سکوت به این اقدام تروریستی بزنند و عکس‌العملی نشان ندهند.
 
او، عکس‌العمل نیروهای حفاظتی و امنیتی حرم مطهر در ابتدای وقوع حادثه تروریستی را به موقع توصیف کرد و افزود: هم اینک نیز کار در کنترل نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی است و بر اوضاع مسلط هستند.

وزیر کشور عنوان کرد: کسانی که در این کار همکاری، مشارکت و پشتیبانی کردند به شدت به عقوبت خواهند رسید و دشمنان ملت رها نخواهند شد.

منبع: ايسنا
ارسال نظر
ارسال نظر