کد خبر 508580

چرا شکمم صاف نمی‌شود؟ +عکس

هر چه به تعطیلات نوروز نزدیک‌تر می‌شویم، بسیاری از افراد بیشتر تمایل پیدا می‌کنند که لاغر شوند و با چاقی شکمی خداحافظی کنند. اما این کار به همان سادگی که به نظر می‌رسد نیست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، برای کاهش وزن مناسب و کاهش چاقی شکمی کافی است به چند نکته ساده توجه کنید و با رعایت این نکات وزن خود را بر اساس اصول علمی کاهش دهید.

اسموتی گیاهی-پروتئینی بنوشید

اسموتی خرما شیرخرما

نوشیدن اسموتی‌های سالم و مقوی مثل اسموتی ترکیبی شیر و خرما می‌تواند به روند کاهش وزن شما کمک زیادی کند. البته مشروط بر آن که شیر پرچرب نباشد و بیش از حد نیز خرما یا شکر اضافه نکنید، شیر سویا نیز از دیگر نوشیدنی‌هایی است که می‌تواند به روند کاهش وزن شما کمک کند.

ماهی بخورید

ماهی قزل آلا

پروتئین‌های بدون چربی مانند ماهی یک راه عالی برای مبارزه با چربی و تقویت سوخت و ساز بدن است. ماهی شامل مقدار زیادی اسید‌های چرب امگا ۳ سالم است و در نتیجه می‌توان یک منبع غنی و مفید و مناسب بای تامین انرژی بدن باشد.

میوه بخورید

میوه

میوه‌های خشک می‌توانند منبع خوبی از مواد مغذی و فیبر باشند. اگر به میوه‌های تازه عادت ندارید می‌توانید میوه خشک بخورید، اما اگر به میوه تازه علاقه مندید، میوه تازه بخورید.

قبل از خواب دوش بگیرید

دوش حمام

برخی پژوهش‌ها نشان می‌دهد که دوش گرفتن می‌تواند تاثیر مثبتی روی سلامتی داشته باشد و حتی اگر این کار را در ساعات پایانی شب انجام دهید، می‌توانید به روند کاهش وزن خود کمک کنید.

برای صبحانه بلغور جو دوسر میل کنید

بلغور جو

خوردن بلغور جو دوسر به علت سرشار بودن از سبوس و خواص بالای خود می‌تواند روند فعالیت روده بزرگ را بهبود بخشیده و باعث کاهش التهاب بدن شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر