کد خبر 506011

چگونه در تعطیلات نوروزی شکمی صاف داشته باشیم؟

بسیاری از افراد مایلند با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی به دنبال روش‌هایی برای کاهش وزن و تناسب اندام می‌گردند. اما برخی نیز صرفا روی کوچک کردن حجم شکم خود تاکید دارند چرا که با چاقی موضعی در این ناحیه مشکل دارند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، یافتن یک برنامه مناسب برای کاهش وزن در ناحیه شکم، یا به عبارتی کاهش وزن چندان سخت نیست، در ادامه نگاهی داریم به برخی روش‌های ساده برای لاغری و کاهش وزن:

یک اسموتی گیاهی/پروتئینی بخورید

نوشیدنی‌های پروتئینی راه‌های بسیار خوبی برای کاهش وزن ناحیه شکم محسوب می‌شوند. اما بیشتر نوشیدنی‌های تجاری مملو از مواد شیمیایی غیرقابل انکاری است که می‌تواند سلامت روده ما را برهم زده و باعث التهاب و نفخ شود. راه حل این است که نوشیدنی‌های خانگی را امتحان کنید، که بدون نفخ شکم، همان چربی سوزی، سیری بلندمدت و عضله سازی را ایجاد می‌کند.

آب میوه‌های طبیعی بخورید

سعی کنید هر روز نوشیدنی‌های خانگی متشکل از میوه‌ها و سبزیجات را در خانه تهیه کرده و بنوشید، افزون بر این‌ها سعی کنید سطح مایعاتی را که می‌نوشید افزایش دهید تا بدن خود را هیدراته نگه دارید.

ماهی سالمون بخورید

پروتئین بدون چربی ماهی یک راه عالی برای مبارزه با چربی و تقویت سوخت و ساز بدن است ماهی سالمون یک گزینه فوق العاده برای افزایش سلامتی، افزایش سوخت و ساز و لاغری محسوب می‌شود.

بادام بخورید

آجیل‌ها دارای چربی زیادی هستند و عدم مصرف آجیل ها، ممکن است نتیجه مثبتی به شما بدهد. اما خوردن یک قسمت متوسط چربی اشباع نشده، مانند نوعی چربی که در بادام کامل وجود دارد، می‌تواند مانع از گرسنگی‌های گاه و بیگاه شما شود.

میان وعده‌های پر انرژی و سالم بخورید

بسیاری از افرادی که ریزه خواری می‌کنند یا خوراکی‌های پرکالری و ناسالمی مانند چیپس و پفک می‌خورند، اغلب احساس ضعف و گرسنگی توامان دارند، با خوردن میان وعده‌های پرانرژی و سالم می‌توانید مانع از چاقی شکمی شوید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر