کد خبر 500201

کنترل فشارخون چقدر هزینه دارد؟

احتمالا در اطراف شما افرادی به فشار خون بالا مبتلا و در طول شبانه روز ملزم به مصرف دارو و اندازه گیری فشار خون هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، فشار خون به اصطلاح به مقدار فشاری که توسط خون در جریان، به دیواره رگ‌ها وارد می‌آید گفته می‌شود و یکی از علایم مهم حیاتی است. افراد زمانی که پا به سن می گذارند ممکن است گاه به گاه دچار افزایش  یا کاهش شدید فشار خون شوند و برای اطلاع و کنترل فشار، بهتر است یک دستگاه فشارسنج با کاربری آسان در دسترس داشته باشند. امروز قصد داریم به بررسی ویژگی ها و قیمت چند مدل پرفروش فشارسنج دیجیتال بپردازیم، فشارسنج دیجیتالی یک مانیتور و یک کیسه باد دارد و فشار خون را به شکل دیجیتالی در زمان کوتاه و با دقت بالا محاسبه می کند پس اگر قصد خرید فشارسنج دارید این مطلب را از دست ندهید.
فشارسنج فرش لایف
 مدل T4

فشارسنج فرش لایف مدل T4 محصولی است که افزون ‌بر نمایشگر فشار، نمایشگر ساعت‌ و تاریخ دارد و به کمک آن می‌توانید میزان فشارتان را در ساعات و ایام مختلف اندازه گیری و  در حافظه داخلی دستگاه ثبت کنید. این مدل پس از محاسبه فشار، به صورت خودکار پس از چند دقیقه خاموش و این ویژگی باعث صرفه‌جویی در انرژی و افزایش طول‌عمر مفید دستگاه می‌شود. 
فشارسنج بیورر 
مدل BM47

فشارسنج بیورر مدل BM47  یک دستگاه با صفحه نمایش بزرگ است ، داشتن 120 حافظه داخلی قابل استفاده برای ۴ نفر، قابلیت خاموشی خودکار، سنجش ضربان قلب، تشخیص آریتمی و هشدار خطای محاسباتی از قابلیت‌های مفید این دستگاه محسوب می‌شوند. از آن جا که بیماری‌های قلبی و عروقی بین بیماران مبتلا به فشار خون رایج است، امکان سنجش ضربان قلب و تشخیص آریتمی این دستگاه می‌تواند برای این افراد کاربرد زیادی داشته باشد.
 
فشار سنج گلامور 
مدل TMB-1112

دستگاه فشار سنج گلامور شامل یک کیف، یک عدد کاف ساده، یک عدد کاف فنری، آداپتور، دستگاه دیجیتالی و دفترچه راهنماست. از ویژگی های این دستگاه می توان به اندازه گیری دقیق فشار خون به صورت دیجیتالی، نمایش ضربان قلب، نشانگر میزان مصرف باتری و خاموش شدن خودکار در صورت استفاده نکردن اشاره کرد. این دستگاه میزان نبض را از 40 ضربه تا 199 ضربه در دقیقه و  میزان فشار خون را از 30 تا 250 میلی متر جیوه نشان می دهد.
 
فشارسنج امرن 
مدل M2

فشارسنج امرن مدل M2 یک فشارسنج بازویی دارای  30 حافظه‌ ذخیره‌سازی است. این دستگاه به فناوری Intellisense مجهز شده که به کمک آن فشار باد با توجه به فشارخون شخص تا جایی که لازم است بالا می‌رود، بنابراین افزون بر دقت بالایی که این فشارسنج دارد، اندازه‌گیری فشار با آن سریع و آسان است. کاف نباید خیلی شل  یا بیش‌ازحد سفت  دور بازو بسته شود. درصورتی‌که کاف به شکل صحیح  دور بازو بسته شده باشد، نشانگر OK روی صفحه ظاهر می‌شود. افزون بر این دارای سیستم شمارشگر ضربان قلب و تشخیص ضربان قلب نامنظم (آریتمی) نیز است. همچنین اگر فشارسنج روشن بماند، برای جلوگیری از تخلیه‌ ناخواسته‌ باتری‌ها، پس از 5 دقیقه به شکل خودکار خاموش می‌شود. همچنین با دادن اخطار شما را از تمام شدن باتری ها خبردار می کند. این دستگاه می‌تواند از برق به‌جای باتری استفاده کند.
jpgfile_20581_15425_637469677005167587.jpg
 
بیشتر بخوانید
ارسال نظر