{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 440847

دانشگاه آکسفورد و دانشگاه سیچوان چین به طور مشترک مرکزی را برای تقویت همکاری‌های پژوهشی در مورد سرطان دستگاه گوارش راه‌اندازی می‌کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه سیچوان چین به طور مشترک مرکزی را برای تقویت همکاری‌های پژوهشی خود در مورد سرطان دستگاه گوارش راه‌اندازی می‌کنند.

براساس بیانیه دانشگاه سیچوان، نمایندگان دو طرف طی کنفرانس ویدئویی اخیر، قراردادی را برای دانشگاه سیچوان - دانشگاه آکسفورد به منظور ایجاد یک مرکز مشترک به منظور پژوهش درباره سرطان  دستگاه گوارش امضا کردند.

این همکاری بین‌المللی از ژوئن سال ۲۰۱۹ آغاز شد؛ این برنامه در نظر دارد یک مرکز سرطان دستگاه گوارش در پایتخت استان سیچوان و سکوهای تحقیقاتی در دو دانشگاه تأسیس کند.

این واحدها در مطالعه پاتوژنز، تشخیص و درمان تومورهای دستگاه گوارش و همچنین تدوین استراتژی‌های مدیریتی برای درمان بیماران سرطانی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

لی یانرونگ، رئیس دانشگاه سیچوان گفت: این مرکز مشترک یک بستر تحقیقاتی خواهد بود که محققان دو دانشگاه و همتایان جهانی آنها می‌توانند مشترکاً تحقیقات علمی را انجام دهند، کنفرانس‌های دانشگاهی بین المللی برگزار کنند و مقالات خود را منتشر کنند.

لی با تأکید بر همکاری علمی سینو و انگلیس به عنوان منافع جهانی گفت: این تمرکز بر روی معالجه سرطان و توسعه نشانگر تومور به منظور ارائه گزینه‌های درمانی بهتر برای بیماران است.

یانگ لی، مدیر گروه گوارش در بیمارستان غرب چین نیز در پایان گفت: نحوه بهتر درمان بیماران، طولانی‌تر شدن مدت بقای آنها و بهبود کیفیت زندگی از جمله نگرانی‌های محققان این دو دانشگاه است.

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    سرطان و ول کن کرونا رو بچسب

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری