کد خبر 404810

افزایش عجیب نرخ دیابت

نتایج تازه‌ترین بررسی آماری نشان می‌دهد دیابت در آمریکایی‌های آسیایی و اسپانیایی دو برابر شده و این به دلیل افزایش مداوم نرخ چاقی در این کشور است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، نتایج تازه‌ترین بررسی آماری نشان  می‌دهد دیابت در آمریکایی‌های آسیایی و اسپانیایی دو برابر شده و این به دلیل افزایش مداوم نرخ چاقی در این کشور است. 

تصور می‌شود حدود ۹.۴ درصد از کل جمعیت ایالات متحده مبتلا به دیابت هستند و روز به روز به این آمار افزوده می‌شود. 

آنها دریافتند که ۲۵ درصد از مکزیکی‌ها و بیش از ۲۰ درصد بیشتر گروه‌های دیگر لاتین، اسپانیایی و آسیایی مبتلا به دیابت هستند.

اکثر موارد دیابت از نوع ۲ قابل پیشگیری هستند، بنابراین مقامات بهداشتی اکنون توصیه می‌کنند افراد کاهش وزن و سبک زندگی سالم را جدی بگیرند.

طبق آمارهای جدید مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC)، دیابت جمعیت عمومی آمریکا را تحت تأثیر قرار داده است.

محققان در پژوهش اخیر خود دریافتند، یک چهارم مکزیکی‌ها به دیابت مبتلا هستند و همچنین بیش از ۲۰ درصد از پورتوریکان، کوبایی‌ها و دومینیکن و ۲۳ درصد از مردم آسیای جنوبی که در آمریکا زندگی می‌کنند مبتلا به دیابت هستند.

روبرت ردفیلد، مدیر CDC تأکید می‌کند: لازم است افراد سبک زندگی خود را تغییر دهند تا بتوانند نرخ ابتلا به دیابت را کاهش دهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    مواد غذایی که برای بیوتروریسم طراحی شده برای نژاد های آسیایی و آمریکای لاتین عملکرد بهتری داره و کم و بیش در خود آمریکا هم کاربردی شده.
    نازی ها هم از این دست عملیات حذف نژادی داشتند و میراث این داستان به آمریکایی ها رسید.